Anja na klinice 2

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Abdl pleny
Příspěvky: 53
Registrován: úte 05. úno 2019 15:22:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Anja na klinice 2

Příspěvek od Abdl pleny » stř 19. led 2022 22:00:56

Podepsala jsem...
Doktor"No, vidíte, paní Schulzová, to je rozumné, a teď vám vysvětlím všechno ostatní."

Poté co sestra dokonči všechny papíry vás sestra Sandra znovu zabalí, protože vaše plena už byla trochu použita. Za chvíli sestra Sandra vyřídí nemocniční papíry.

Požádal mě, abych se posadila na lehátko, a položil mi k boku různé přístroje, načež mi vysvětlil, že mi měří mozkové vlny a zkontroluje několik dalších věcí. Nechala jsem všemu volný průběh a přemýšlela o tom, jaké měl Michael štěstí, že jsem měla pleny, jinak by pro mě byla situace ještě trapnější, protože jsem si prostě nevšimla, kdy jsem se počůrala. Kdybych věděla, co mě čeká, asi bych nezůstala tak klidná.

Asi po 45 minutách vyšetření skončilo a doktor zavolal sestru, aby mě rychle převlékla a připravila k transportu.

Hned přišla sestra Sandra s taškou a řekla mi, abych si v klidu lehnula. Nejdřív mě vysvlékla z pleny, zatvářila se divně a šla za doktorem, potom oba přišli dovnitř a doktor mi řekl, že ochlupení musí být z hygienických důvodů úplně odstraněno. Vykřikla jsem: "u mě ale určitě NE!" a chtěla jsem vyskočit, ale doktor a sestra to zřejmě tušili a hned mě zatlačili zpátky na lehátko, kde mě okamžitě připevnili popruhy.

Vidím, že nejste snadný případ, ale zatím se nám podařilo dosáhnout svého, řekl doktor. Sestra Sandra přišla s jakousi pěnou, kterou mi nanesla na ochlupení, a řekla, že bude působit asi 10 minut. Ležela jsem tam a chtělo se mi brečet a vykřikovat, ale k čemu by to bylo, řemeny mě činily bezmocnější než kdykoli předtím. Přesně po deseti minutách přišla sestra s miskou a hadříkem a jednoduše mi smyla ochlupení, takže jsem teď byla vespodu úplně holá, pak mě namazala hustým krémem a já měla pocit, že mi něco strká do zadku. Z tašky vytáhla tlustou plenu, kterou mi okamžitě oblékla a pečlivě ji zalepila lepítka.

Teď mi konečně povolili popruhy a já se mohla posadit. Sestra mi dala krátké bílé plátěné šaty, které byly zavázané za krkem, tlusté bílé punčocháče a bílé plastové pantofle, když jsem měla všechno na sobě, přišel hned další šok, protože z tašky, vytáhla bundu, která měla na zádech spoustu popruhů a přezek. Zmizely mi také ruce a moje volnost pohybu byla značně omezená.

Lékař mi vysvětlil, že v nemocnici se běžně nosí nemocniční oblečení a že svěrací kazajka slouží pouze pro převoz do nemocnice a že mi sestra Sandra předtím dala sedativa, abych byla klidnější. Soukromé oblečení pošleme manželovi.

Asi po 30 minutách čekání na můj převoz přišly do ordinace dvě zdravotní sestry, aby vyzvedly paní Anju Schulzovou k převozu do nemocnice.

Sestra na mě ukázala a ti dva muži si vzali mé průvodní doklady. Vzali mě doprostřed a požádali mě, abych šla s nimi. Cestou k výtahu a v podzemním parkovišti nás naštěstí nikdo nepotkal, a tak jsme se k vozidlu dostali bez problémů. Jeden sanitář otevřel zadní dveře a nařídil mi, abych nastoupila do vozu, uviděla jsem velké skořepinové křeslo se spoustou pásů a přezek, druhý sanitář mě otočil a strčil mě a ja jsem do této obludnosti pásu a přezek dost drsně dosedla naštěstí jsem mám tlustou plenu. Tolik to nebolelo, pak se všechno odehrálo velmi rychle, sanitář utáhl pásy a já se už nemohla vůbec hýbat a čekala na osud, které měly přijít.

Cesta do nemocnice trvala asi hodinu, během níž se mi honilo hlavou mnoho věcí a po tváři mi stékalo několik slz, protože jsem si v tu chvíli opravdu uvědomovala svou bezmoc. Zase jsem si počůrala plínku a uvědomila jsem si že musím brzo na velkou, ale tušení mi dávalo naději, že to ještě chvíli vydržím, protože jsem si dokázala představit, že příchod s posranými plenkami pro mě rozhodně nebude plusový bod.

Ihned po příjezdu do nemocnice mě i s křeslem vytáhli ze sanitky a strčili do vstupní haly před recepci.

Mé průvodní doklady byly předány paní u registračního pultu, která si je v klidu prohlédla a pak zavolala zřízence, aby se o mě postarali. Sanitář mě uvolnil ze židle, aniž by mě upozornil, abych zachovala klid, jinak bude muset použít donucovací prostředky, které mi podrobně nevysvětlil. Odvedl mě do pokoje se kde byli dvě postele. Na první pohled vypadala lůžka zcela normálně, jak je v nemocnici obvyklé. Po stranách však byly další zábrany. Ale když sestra odhrnula pokrývku postele, uviděla jsem důmyslný systém pout pro celé tělo, od ramen až po nohy. "Takže teď vás nejprve osvobodím ze svěrací kazajky a pak vás vrchní sestra přijme na terapii. Vidím, že už jste oblečeni do našeho nemocničního oblečení. S výměnou plenek ale budete muset počkat až po přijetí, protože pak vás stejně připravíme do postele, všichni naši pacienti musí být v posteli do 19 hodin."

Pokračování příště
Nevím jestli dát příběhy častěji a kratší nebo delší a samozřejmě jednou za delší čas přidávat pokud to bude někdo číst.

Uživatelský avatar
JiříS
Příspěvky: 49
Registrován: stř 19. úno 2020 19:41:09
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Anja na klinice 2

Příspěvek od JiříS » čtv 20. led 2022 11:16:50

Super čte se to moc dobře klidně delší po delší době. Těším se na pokračování díky.

nikos28
Příspěvky: 20
Registrován: ned 15. bře 2020 15:57:15
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Anja na klinice 2

Příspěvek od nikos28 » čtv 20. led 2022 12:17:32

krasny,rad budu cist kazdy den. :)


Odpovědět