Anja na klinice 5

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Abdl pleny
Příspěvky: 53
Registrován: úte 05. úno 2019 15:22:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Anja na klinice 5

Příspěvek od Abdl pleny » stř 26. led 2022 19:12:02

Vzali mě na oddělení B, a když jsem tam přišla, zařadili mě do skupiny žen, které se právě vrátily z oběda a šly na terapii. Sestřička mi jen řekla, že jsem nestihla oběd a budu muset počkat do večeře, ale že se mi teď stejně nechce jíst. V mé terapeutické skupině byla dnes odpoledne pracovní terapie a my jsme museli uklidit cesty a posbírat zbytky papíru v parku a před nemocnicí. Byly jsme rozděleny do skupinek po pěti ženách, všechny měly na sobě silné pleny jako já a každá jednu sestru. Mluvit mezi sebou bylo přísně zakázáno. Byl krásný letní den a já se v tlusté plence a punčocháčích začala hodně potit, plastová plenka se mi otírala o nohy a byla velmi nepříjemná. Bylo jisté, že mě to dneska bude bolet, ale bylo by zbytečné to hlásit sestře, takže jsem doufala, že pracovní nasazení brzy skončí.

Byla jsem ráda, když bylo krátce před 17. hodinou a my museli odejít na večeři. V jídelně jsem viděla, že moje místo vedle Tiny je stále volné, ale protože jsem teď byla na oddělení B, musela jsem si sednout k jinému stolu. Hned po večeři nás odvedli na oddělení a sestry mě odvedly na ošetřovnu, kde jsem dostala židli, na kterou jsem si mohla sednout.

"Paní Schulzová, byla jste přeložena na oddělení B, protože nemáte pod kontrolou svůj močový měchýř a nyní budete mít nepřetržitě pleny. Na našem oddělení jsou 4 sestry a 2 sanitáři, já jsem sestra Nadja a moje kolegyně je sestra Caro, na druhé směně se o vás starají sestry Franziska a Ulrike.

S našimi ošetřovateli Klausem a Stevem budete v kontaktu pouze odpoledne, kdy vám budou měnit pleny, nebo pokud se nebudete chovat slušně, ve vašich záznamech je uvedeno, že již máte trestný bod, doufáme že se budete chovat zcela nenápadně.

Nedělejte nám potíže. Nyní vás ještě na čtvrt hodiny odvedeme do společenské místnosti, než vás připravíme na spaní.

Ve společenské místnosti zůstala jen jedna židle vedle mladé dívky, tak jsem se posadila a rozhlédla se. Dívka na mě promluvila: "Jsem Melanie, je mi 19 let a jsem tu už rok, a ty? Řekla jsem jí, že se jmenuji Anja a že jsem v nemocnici asi dva týdny. Pak chtěla vědět, co ráda jím, a další nepodstatné věci. Povídali jsme si, když pro nás přišla sestra Nadja, abychom se vykoupali.
"To je dobře, protože vy dvě budete mít také společný pokoj, a tak můžete jít obě se mnou. V koupelně jsem si sundala šaty a punčocháče a chtěla si rozepnout pleny, ale sestra Nadja řekla, že na tomto oddělení se nesmíme svlékat a že mám počkat, až na mě přijde řada. Stála jsem tam tedy jen v plenkových kalhotkách a sledovala, jak se Melanie svléká a vysvobozuje z pleny. Bylo na čase, protože byla hodně plná, ale Melanii to vůbec nevadilo, nějak na mě působila zvláštním dojmem. Nyní ke mně přišla sestra Nadja, sundala mi pleny a já jsem mohla jít s Melanií do sprchy, kde nás sestra Nadja, která měla velkou červenou gumovou zástěru a gumové rukavice, umyla. V koupelně byly tři takové přebalovací pulty a já si lehla na prostřední. Sestřička Nadja mě namazala opravdu hustým krémem, což pro mě byla úleva, protože jsem si trochu rozbolavěla stehna, a pak mě znovu zabalila do extra silných plen. Musela jsem si obléknout silné pletené punčocháče a bavlněnou noční košili s dlouhými rukávy, která se vzadu zapínala, všechno oblečení bylo ze silnějšího materiálu.Když jsem se překvapeně podívala na sestřičku, vysvětlila mi, že nejsme přikryté na lůžku, a proto máme oblečení teplejší. Mezitím sestra Steva převlékla Melanii a připravila ji do postele. Jakmile jsme vstali od přebalovacího pultu, přivedla sestra Caro další pacienty. Šli jsme se sestrou Nadjou do našeho pokoje. Melanie šla předemnou v silných plenkách měla problém chodit vypadala jako Ferda mravenec s takovým zadkem pod oblečením. Odpor při mé chůzi mezi nohama s šustěním mi dával najevo že vypadám úplně stejně jako Melanie.V silném oblečení mi bylo teplo, při chůzi se ryhle zahřejete, cítila jsem jak se potím v plence, nebo jsem se cestou na pokoj počůrala. V pokoji už čekala druhá sestra, požádala jsem sestru jestli by mohla nechat otevřené okno že jsem se cestou na pokoj spotila, potom mi sestra odhrnula noční košili a stáhla punčocháče aby viděla na plenu ,která už nebyla čistě bílá ale znatelně použita. Setra mi řekla ,že jsem stihla za tak krátkou dobu počůrat do pleny poté zavolala Klause, který mě jako obvykle upevnil do postele, navíc jsme dostali na oči masku na spaní, takže když zhasli světlo, byli jsme v úplné tmě. Na popruhy v posteli jsem byla zvyklá ale na tak tlustou plenu ještě ne, takovou tlustou plenu jsem snad ještě neměla, asi tomu pomohlo že jsem ji počůrala a noční pleny změní objem - nabobtnaji.
Pokračování příště....

frodo50
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. čer 2020 14:50:15
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Anja na klinice 5

Příspěvek od frodo50 » čtv 27. led 2022 20:00:00

Pjekny pribech doufam ze bude pokracovani brzy :D :D

jkkluci
Příspěvky: 5
Registrován: pon 14. říj 2019 20:44:04
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Anja na klinice 5

Příspěvek od jkkluci » úte 01. úno 2022 18:02:33

Super jen se starat o takovou princeznu


Odpovědět