Učitelská zrada 3.část

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
baby.cz
Příspěvky: 26
Registrován: úte 23. úno 2021 0:29:01
Bydliště: Praha
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Učitelská zrada 3.část

Příspěvek od baby.cz » ned 10. dub 2022 1:10:19

Část třetí.
Paní výchovná poradkyně a paní psycholožka si pozvala Honzíkovu maminku do školy.
Všichni tři si spolu sedli a začali probírat téma které měli připravené.
Paní výchovná poradkyně si vzala slovo jako první.
Dobrý den vám oběma přeji. Sešli jsme se tady kvůli jedné věci.
Vás jsem si sem pozvala kvůli Honzíkovy. Honzík má takový problém který není však nevyřešitelný. Všechno se dá řešit. My jsme pro vás jedno řešení našli.
Jen je potřeba se s vámi domluvit.
Sešli jsme se tady kvůli tomu že se Honzík před nedávnem ve škole před celou třídou počůral. Nevím jestli se vám o tom zmínil ale je to závažný společenský problém.
My ho přece nemůžeme neustále hlídat a ptát se ho jestli náhodou nepotřebuje na záchod. Tady jsme na základní škole a ne někde v jeslích. To jistě chápete.
Honzíkova maminka byla překvapená.
Honzík se mi bohužel s ničím takovým nesvěřil takže je to pro mě novinka. No i když nějaké tušení jsem měla. Mohu vám říct že občas nacházím doma u Honzíka ve věcech plenky. Netušila jsem však ale že je to až tak závažné.
To byly zase překvapené obě dvě paní. Zarazilo je to že Honzík má doma ve věcech plenky.
Maminka asi řekla něco co neměla.
Obě dvě paní byly potichu a nedaly to na sobě znát že jsou překvapené.
No nebudeme chodit kolem horké kaše. Tady paní psycholožka má jednu známou která pracuje na dětské psychiatrické léčebně. Mají neuvěřitelně úspěchy a dokonce se zabývají novými studiemi. My si obě dvě myslíme že je to pro Honzíka jedinečná příležitost. Teď tam mají zrovna volné místo. Věřte ale tomu že už dlouho nebude. Na volné místo se tam běžně čeká několik měsíců ale i několik let. Takže není moc času na rozmyšlenou. Byla bych ráda kdyby jste mi ještě dnes podepsala nějaké přijímací formuláře.
Není čas.
Honzíkova maminka měla ještě nějaké dotazy a zjišťovala podrobnosti ale oni na ní tak tlačili že se toho moc nedozvěděla. Jen jí řekli že když bude souhlasit i se zapojením do speciální studie tak bude mít nárok na nějaký finanční bonus. Což by mohlo být výhodné.
Maminka tedy všechny dokumenty řádně vyplnila a podepsala.
Tak teď už jen pro informaci. My všechny formuláře odevzdáme prověřené osobně která to má na starosti. Mělo by vám v písemné formě přijít vyjádření společně s pozvánkou a termínem přijetí. Ještě je zapotřebí absolvovat před přijetím návštěvu praktického lékaře. Můžete Honzíka hned zítra objednat u paní doktorky.
Během následujícího týdne se dostavil Honzík na prohlídku k paní doktorce. Honzík ještě nic netušil a maminka ho tím prozatím nechtěla zatěžovat.
Honzík seděl v čekárně a prohlížel si přebalovací pulty které tam byly pro maminky s malými dětmi. Takové igelitové lůžko by si jistě přál mít doma na hraní.
Záviděl těm miminkům jejich situaci a rád by si to s nimi vyměnil.
Když konečně přišel na řadu tak prošel běžnou preventivní prohlídkou. Vážení, měření, měření tlaku.
Paní doktorka se mu podívala do krku špejlí a pak ho požádala aby se svlékl jen do slipů.
Když byl Honzík svlečený tak si ho položila na zdravotnické lůžko a poslechla si jeho srdíčko.
Honzíka studilo nejen igelitové lůžko ale i stetoskop kterým Honzíka poslouchala. Honzíkovy to bylo příjemné. To lůžko bylo skoro jako ten přebalovací pult v čekárně akorát ve větší podobě. Ještě Honzíka prohmatala a ptala se jestli ho náhodou někde něco nebolí. Stáhla mu i slipy aby ho mohla prohmatat i tam. Honzík byl vzrušený bylo to skoro jako by Honzíka paní doktorka přebalovala. Už tomu scházeli jen ty plenky a bylo by to dokonalé. Na plenky Honzík právě myslel více než kdy jindy. Tak moc si přál aby mu je dala. Bohužel se tak nestalo.
Stalo se však něco jiného.
Jak tak Honzík ležel na lůžku díval se paní doktorce z blízká do očí byl trochu omámený. V takové poloze měl až přehnanou důvěru k paní doktorce. Pověděl jí všechno po pravdě. Kdyby seděl nebo stál asi by nebyl tak důvěrný.

Honzíku teď mi prosím tě po pravdě něco pověz. Je to opravdu důležité. Doneslo se ke mně že jsi měl ve škole nějakou nehodu. Můžeš mi k tomu něco říct.
Honzík zrudl až po uši a s domněním že by mu paní doktorka mohla dát plenky projevil zájem souhlasně odpovědět. Paní doktorka mu však žádné plenky nedala což bylo zklamání.
Honzíka poslala do čekárny. Místo něj do ordinace přišla jeho maminka.
Dobrý den.
Honzík vypadá relativně zdraví takže nějaké závazné choroby nehrozí.
Chtěla jsem se vás zeptat na váš názor jak je to s tím Honzíkovým počůráváním.
Vy jste si sama něčeho takového všimla? Měl Honzík ve vaší přítomnosti nějaké časté nehody?
Ne bohužel já jsem nebyla svědkem jediné nehody. Ani jsem nenašla ve špinavém prádle nějaký náznak že by tomu tak bylo. Jediné čeho jsem si všimla bylo to že jsem v Honzíkových věcech našla nějaké plenky. V poslední době je doma nacházím pravidelně. Můžu vás ale ujistit že ani ty neměli jediný náznak že by se Honzík počůral.
Podle mě je to nesmysl a ani tomu že se ve škole počůral moc nevěřím. Kalhoty byly čisté a suché když Honzík přišel domů.
Paní doktorka odpověděla: No já si také myslím že Honzík žádné zdravotní problémy nemá. To bych poznala. Pozvánku na urologické vyšetření tedy potřebovat nebudete.
Honzík pravděpodobně má jen nějaký psychicky či duševní blok. Toto určitě není nic pro doktory medicíny. Takové věci se řeší v psychiatrické léčebně. Jak tak koukám tak posudek mám poslat přímo do dětské psychiatrické léčebny. Vidím že už jste podaly žádost k přijetí takže vám nemohu nabídnout jiné řešení. Buďte ale bez obav protože se pravděpodobně jedná jen o parafilní infantilismus. Já to tedy napíšu do posudku a oni si s Honzíkem už poradí.
Maminka vůbec nevěděla co tento odborný výraz znamená. Tak se zeptala paní doktorky co že to je. S tím si nelamte hlavu. Inkontinence je daleko větší problém a ten jsme vyloučili. Já mám plnou čekárnu lidí takže se budeme muset rozloučit. Než maminka odešla z ordinace do čekárny tak už dávno zapomněla ten odborný název který jí paní doktorka říkala.
Maminka s Honzíkem odešla od paní doktorky a konečně si mohla užít zbytek tak pěkného dne. Měli teď s Honzíkem pár dní volna protože dopis měl přijít až během příštího týdne.
Pokračování příště…

KarelJánošik
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. říj 2022 3:13:44
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Učitelská zrada 3.část

Příspěvek od KarelJánošik » ned 16. říj 2022 4:23:36

Kde se nachází ta psychiatrická klinyka měl bys dyztak na ně kontakt děkuji


Odpovědět