Do města a díky bohu za plenu

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 104
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Do města a díky bohu za plenu

Příspěvek od Diaperloverman » pon 31. říj 2022 8:22:42

Tak jsem po dlouhé době si řekl že zajdu do města na pivo a něco dobrého k jídlu.
Doma jsem se přebalil do abri form m4 a vyrazil směr město, po dlouhé době jsem jel mhd i když radši všude jezdím autem na motorce nebo pěšky. Když jsem dojel na Hlavní nádraží tak jsem vyrazil směr do centra ale řekl jsem si že to vezmu přes Zelenej trh a tam jsem objevil podnik kde čepovaly Brněnské pivo ifa které jsem neznal. Pivo bylo výborné dal jsem si desítku, byla příjemně horká a chmelová. Pak jsem vyrazil směr středověká krčma na oblíbené pivo medovinové Korma a dal si jedno tmavé a jak si ho vychutnávám tak začínám plnit plenu. Teplá moč mě pomalu stéká mezi nohy a zálivá rozkrok velice příjemné. Dopiju, zaplatím a vyrážím se trochu projít. pivo dost lezlo do hlavy. Tak se procházím vyrazil jsme i na Špilber, pak na Petrov a do toho zas příjemně plním plenu. Pak jsem šel kolem špalíčka a u vinotéky cedule Burčák z pavlova. I když si na Burčák jezdím na Pálavu a jinde než ze sklípku ho nakupuji tak jsem udělal víjmku. Zašel jsem do vnitř a dal si červený pak bílí ten mě přišel dost takový už jetý a na správní chuti zas červený. Byl velice dobrý pak jsem pocítil že bych něco snědl tak jsem začal po městě hledat co bych si dal. nakonec jsme skončili na Radnické ve Faency fries a dal si výborné hranolky s trháným masem, pak jsem šel se ještě projít a na České jsem ještě zavítal do Burger king na chilli Burger a šel pomalu k hlavasu na mhd. Když najednou cítím jak mě začíná bolet břicho a že akutně na mě jde velká potřeba tak přemýšlím kam rychle jít na wc říkám si že se vrátím do burger king nebo zkusím mekač na náměstí. Ale nakonec vyhrál Burger king byl blíž asi 100m tak rychlou chůzi valím do burger king na wc. Už jsem to měl na krajčku a měl jsme co dělat abych vyšel schody do patra k wc. Stojím už před dveřmi wc a tam je zamknuto a klávesnice na kód který prý najdu na učtence, proklínám se že jsem si ho když jsem kupoval chilli burger nevzal. Tak jsem se rozhodl že si teda půjdu koupit ještě jeden jen co jsem byl asi na čtvrtém schodku povolil svěrač a začal jsem pěkně plnit plenu a děkoval Bohu že jí mám, bylo to příjemné jak se to hrnulo až do předu ale průjem to nebyl spíš taková kaše. Tak jsem rychle vběhl ven a vyrazil jsem přes město plné plíně směr hlavas a pěšky dom. Cesta trvala pěcha cca 35min a ještě jsem asi v půlce cesty se znovu pokadil a počural bylo to super pocit, a cca 300m od domu jsem se i do pleny hezky udělal. Plena vše vydržela i když měla dost na malé,doma jsem se pořádně umyl a přebalil do čisté byl to super zážitek jinak pleny nosím 24/7 a používám je na vše kdekoliv ale zrovna dneska jsem chtěl to pustit do wc dát si čistou plenu a jít ještě na nákup holt jsem ale musel dom nevěděl jsem kdy proteče,kdyby to bylo obyčejné tuhé tak bych šel klidně i na nakup ale s kaši jsem nechtěl riskovat.
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět