Příběh jedné rodinky

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
lukasek
Příspěvky: 2
Registrován: pát 17. zář 2021 16:37:22
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Příběh jedné rodinky

Příspěvek od lukasek » ned 20. lis 2022 21:25:40

Rád bych začal přispívat svými příběhy, pokud se budou líbit.
plánuji dělat i delší kapitoly, a budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, omlouvám se za pravopis, nikdy to nebyla moje silná stránka.


Příběh jedné rodinky

ehm ehm ehm…
no, kde bych měl začít. Mluvení mi nikdy nešlo, navíc o svém životě.

Začal bych asi tím že se představím, jsem Lukáš a je mi 19 let.
Všechno to vlastně začalo úplně divně, přesně tak jak by jste to nečekali. Paradoxně to všechno začalo u popelnic.
Ne, nejsem žádný bezdomovec, ani popelář.

Prostě tak jako každý večer, jsem byl vyhodit odpadky, pár plechovek, krabici od pizzy a pár použitých plen. Ted si asi říkáte že je hezké v 19ti letech mít dítě, nebo pomáhat s malým sourozencem. Omyl, bydlel jsem už nějakou dobu sám, a dítě jsem opravdu neplánoval. Plenky co jsem vyhazoval byli moje. Cože ? Proč 19ti letý kluk nosí a používá plenky ? Jsem přece abdl, nejraději malý 3 letý chlapeček. To jsem vám neřekl ? Aha, to se tedy omlouvám. Určitě by jsme se k tomu dostali.

Nejlepší asi bude abych začal od začátku, a také to začal psát z obou stran.

Ahoj, jsem Nikol , je mi 32 a nějakou dobu už bydlím na jednom malém sídlišti, na okraji města. Dohromady 3 menší bytové domy, takže se tady lidi většinou znaly, ale nikdo se o nikoho nestaral. Prostě dnešní doba v tomhle nebyla ideální.

Tak jako každý den ráno jsem šla vyhodit nějaký ten odpad a všimla jsem si v popelnici něčeho velmi podivného. Většinou do popelnice moc nekoukám, ale tohle prostě upoutalo moji pozornost. Hned nahoře na mě koukal pytel a v něm očividně použité abdl plenky. Jelikož mě tohle téma docela zajímá, bylo fajn zjistit že tady na sídlišti je někdo kdo má podobnou zálibu.
Jelikož jsem bydlela hned v prvním patře , s okny a balkónem zrovnka k popelnicím měla jsme dobrý výhled. Doma jsme přemýšlela a přišla na to že večer tam ten pytel ještě nebyl, takže ho tam někdo musel pohodit později. Jediný koho jsem viděla jít později k popelnicím byl Lukáš z vedlejšího bytu. Musela jsem mít ale jistotu. Jsem majitelka jeho bytu , takže mám klíče a mohla bych se jít přesvědčit. Ne, tohle nebyl dobrý nápad. Díky bývalému manželovi ,který mi při rozvodu zanechal nemalou částku, jsem nemusela chodit do práce. Sledovala jsem tedy tajně z okna kdy se Lukáš vrátí domů. Věděla jsme že se vrací z práce kolem 17h a potom jsem dávala pozor jestli náhodou nepůjde s odpadky.
Dočkala jsem se kolem 20h a pozorně sledovala do které popelnice ten pytel dává a jak vypadá. Potom jsem vzala svůj koš a předstírala že jej jdu vynést, dokonce jsme se pozdravily na schodech.
Nebyla jsem na to pyšná ale prostě jsme musela vidět jestli mám pravdu. Samozřejmě, plenky byli opět použité v pytli.

Začala jsem tedy přemýšlet jak to Lukášovi říct, a přiznat se mu.

Lukáš
Práce dnes byla opravdu težká a tak jsem si musel dnešní večer pořádně užít. Hned jak jsem přišel domů, převlékl jsem se do své oblíbené plenky peekabuu, a svého bodyčka. Musel jsem kvůli práci jít brzy spát..takže jsem si nemohl užít tolik zábavy kolik jsem chtěl. Pořádně jsem se tedy alespoň napil a krásně se do plenky počural, několikrát. Potom už tak nějak byl čas spát, takže jsem se umyl, oblékl a vynesl černý pytel na odpad, kde byla pouze plena. Mohl bych ji vzít ráno, po cestě do práce, to by mi ale za chvíli smrděl celý byt jako nočník. Nosil jsem tajně plenky už od svých mladších let, tím že jsme konečně bydlel sám, jsem akorát ztratil svoji opatrnost. Nikdy jsem nic neprozradil, tenhle večer se ale všechno mělo změnit.

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Příběh jedné rodinky

Příspěvek od Diaperloverman » pon 21. lis 2022 5:44:21

Hezky kdy bude pokračování
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

kamzub
Příspěvky: 14
Registrován: úte 02. črc 2019 23:43:14
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příběh jedné rodinky

Příspěvek od kamzub » ned 27. lis 2022 11:11:47

Pěkný začátek, snad bude i pokračování.

Uživatelský avatar
JiříS
Příspěvky: 49
Registrován: stř 19. úno 2020 19:41:09
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příběh jedné rodinky

Příspěvek od JiříS » ned 27. lis 2022 11:20:55

Super super jen tak dál

Uživatelský avatar
ababyi
Příspěvky: 109
Registrován: pon 17. úno 2020 7:50:55
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příběh jedné rodinky

Příspěvek od ababyi » ned 27. lis 2022 11:43:28

Lukáš 19, Nikol 32... rodinka? 🤭

alf
Příspěvky: 4
Registrován: pon 11. dub 2022 17:10:46
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Příběh jedné rodinky

Příspěvek od alf » pon 28. lis 2022 17:45:33

pěkný příběh 8-)

diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Příběh jedné rodinky

Příspěvek od diaperD » pon 09. led 2023 0:04:00

Rodinka asi není moc vhodný název, ale čas asi ukáže. Určitě se ještě někdo přidá, aby to byla rodinka. Těším se na pokračování 😉😃👍
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.


Odpovědět