O čem se mi zdálo a nákup...

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
StankaG28
Příspěvky: 20
Registrován: ned 08. led 2023 23:55:29
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
O čem se mi zdálo a nákup...

Příspěvek od StankaG28 » ned 09. dub 2023 0:55:11

Dnešní noc se mi zdálo o tom že jsem neco dělala a pri tom měla tu kojeneckou láhev. V ní mléko... Přiznám se že jsem z toho byla v plence mokrá. Když jsem vstala, divala se na internet kde v mém okolí můžou mít takové lahne cca tak pro děti do 3 let. Pak mě ale doslo ze musim dívat mladší. A našla jsem... Plenku jsem z noci použitou neměla a tak jsem se jem navlekla do teplaků, trička, mikiny a na sebe kabat ať mi plenka nekouká přes tepláky. Vyrazila jsem a za nekolik minut cesty veřejnou dopravou jsem pustila do plenky 💦, celkem příjemné to pro me bylo a vzrušující... Čím více jsem na láhev myslela tím více jsem byla ve stresu.. KONEČNĚ TAM... V obchode jsem peclive vybírala a vybírala az ke mě došla mladá slecna jestli nechci poradit. "jasně hodí se to" pomyslela jsem si. A tak jsem ji rekla svou predstavu "darek pro dítě které ma kámoška" poradila mi cice jinou ale ja vybrala medvídka Pú v růžové barvě. Sla jsem i ke plenkám. Ale jen se podívat. Zaplatila jsem a šla na oběd a tak. Dla jsem si smažený sýr a hranolky. Pak se stavila na nakup v obchodě. Připomínám to vsechno v PLENCE pod teplákma a kabátem. Konečně cesta domů. V autobuse v pohodě ale ke konci mě už začalo tlačit. Vystoupila jsem za autobusu a za mnou ještě pár lidí. Hnula jsem se domů, trochu jsem se i proběhla, viď se mi přece chtělo. Odemkla jsem vchod a doběhla k výtahu. Odemkla jsem svůj byt a když jsem zavřela dveře, konečně jsem mohla.. Mmmmmm 💩💩💩 a pak přidat 💦💦💦... Bylo to jako polo-paštika. Stala jsem pokakná u dveří a přemýšlela o tom že jsem se právě pěkně pos*ala. Zároveň jsem byla nadšená. Nevím z čeho. Svlékla jsem si věci a nechala je na zemi pred dveřmi. Vzala z kabelky láhev a udělala si do ní čaj. ...Pokračování příště...

diapered
Příspěvky: 41
Registrován: stř 21. pro 2022 18:16:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: O čem se mi zdálo a nákup...

Příspěvek od diapered » pon 01. kvě 2023 9:53:19

Moc pekný príbeh a odkiaľ si Stanka?


Odpovědět