Nosenie plienok na verejnosti

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Stanica15
Příspěvky: 10
Registrován: pon 10. čer 2024 22:55:42
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Nosenie plienok na verejnosti

Příspěvek od Stanica15 » sob 15. čer 2024 23:11:24

Bol som dnes na jednej akcie kde bolo dosť veľa ľudí. Prišlo to na mňa že idem na WC nech šetrím plienku ( Naťahovanie nohavičky) ktorú som mal na sebe akurát som mal Molicare mobily premium využívam len vonku medzi ľudmi. Už som išiel po ceste smer WC a už som cítil že už potrebujem sa vičúrať. Prídem pri WC a tam rada na čakanie minimálne 5 až 10 min. Tak som sa otočil a išiel som si zapáliť a sadnúť na lavičku pri plot a tam som to pustil a tá úľava a to teplé ako teče po tej pokožke. Potom som išiel pokračovať prehliadke výstaviska a ten pocit tej plnej plienke krása a po takej pol hodine už som prestaval cítiť to teplo tak som sa išiel pre baliť na WC v ruksaku som mal dve náhradné plienky.Dobre že nosím plienky aj na verejnosti.
Mám 28 rokov rád nosím plienky.
Som západného Slovenska.

diapered
Příspěvky: 53
Registrován: stř 21. pro 2022 18:16:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Nosenie plienok na verejnosti

Příspěvek od diapered » ned 16. čer 2024 10:20:07

Stanica15 píše:
sob 15. čer 2024 23:11:24
Bol som dnes na jednej akcie kde bolo dosť veľa ľudí. Prišlo to na mňa že idem na WC nech šetrím plienku ( Naťahovanie nohavičky) ktorú som mal na sebe akurát som mal Molicare mobily premium využívam len vonku medzi ľudmi. Už som išiel po ceste smer WC a už som cítil že už potrebujem sa vičúrať. Prídem pri WC a tam rada na čakanie minimálne 5 až 10 min. Tak som sa otočil a išiel som si zapáliť a sadnúť na lavičku pri plot a tam som to pustil a tá úľava a to teplé ako teče po tej pokožke. Potom som išiel pokračovať prehliadke výstaviska a ten pocit tej plnej plienke krása a po takej pol hodine už som prestaval cítiť to teplo tak som sa išiel pre baliť na WC v ruksaku som mal dve náhradné plienky.Dobre že nosím plienky aj na verejnosti.
Však ano plienky sú na to aby sa nosili prave pre takéto príležitosti, ja tiež rád nosím plienky a je to tá najlepšia vec

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 114
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Nosenie plienok na verejnosti

Příspěvek od Diaperloverman » ned 23. čer 2024 23:30:39

Lepší je zalepovací třeba luxusní je tena slip ultima . natahovací moc nevydrží a hned protékají
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět