To jsou tu jen kluci v plence...?

Seznamka všech plenkařů a plenkařek.
efka
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano

To jsou tu jen kluci v plence...?

Příspěvek od efka » čtv 10. pro 2020 11:40:21

… a nikdo kdo to zná i u holek? kluk co takovou měl, vedl..? nebo holky v plence?
Hledam pokec, rady,...

kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální

Re: To jsou tu jen kluci v plence...?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 10. pro 2020 12:08:09

No kluků je víc.. holky to víc tají ;) Tak kecej i s klukama :P
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

efka

Příspěvek od efka » pát 11. pro 2020 6:34:43

kluk-v-plenkach píše:
čtv 10. pro 2020 12:08:09
Jo ale vy skoro nikdo stejně zkušenosti s holkama v plenkach a tak nemate... takže není o čem

invix
Nosíte dudlík?: Ne

Příspěvek od invix » pát 11. pro 2020 12:43:41

efka píše:
pát 11. pro 2020 6:34:43
kluk-v-plenkach píše:
Jo ale vy skoro nikdo stejně zkušenosti s holkama v plenkach a tak nemate... takže není o čem
Zrovna v případě této dotyčné je tu velký problém s jejím věkem který je hluboko po hranicí nejen 18. Alespoň co mi sama před časem napsala. Ohledně toho že se tu s ni nikdo nebaví není problém v lidech na fóru ale v ní samotné. protože ikdyz ji někdo napíše tak nereaguje a když reaguje tak to nemá dlouhého trvání. A nebyl jsem sám kdo to zkoušel.

Treti oko

Příspěvek od Treti oko » pát 11. pro 2020 17:43:40

Ono je to default M:F v tom lepším případě cca 8:3.

A já mám kamošku z klubu...

PakoDaddy

Příspěvek od PakoDaddy » pát 11. pro 2020 21:48:21

... a stále to někoho překvapuje. Sice se po premiéře Padesátí odstínů šedi vyrojilo několik commingoutových domin a subinek, nic radikálního, plyšová pouta a troška poplácávání bičíkem, ale jinak v sexuálních aberacích vždy budou dominovat muži. Je to biologicky podmíněné a tedy na rozdíl od jiných emancipačních projevů naprosto neměnné. Ženy budou v čelech vlád a správních rad nadnárodních korporací, ale nikdy v parku nahé pod dlouhým kabátem. Najít AB dívku, která není současně subinkou určitě lze, stejně jako lze vyhrát první ve sportce. Jen to chce víc času a trpělivosti, než je přiměřeně rozumný člověk schopen obětovat.
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.

malá.holčička
Sexuální orientace: Bisexuální

Příspěvek od malá.holčička » sob 12. pro 2020 13:12:39

Ale jasně, že je spousta abdl holek :-). Já třeba jsem a už dost dlouho takže vím, že nejsem zdaleka jediná :-). Doporučovala bych ale hledat spíš na různých DD/LG forech, než zde na abdl klubu. Takové holčičky jako jsme my touží po opravdových tatíncích, kteří o ně budou pečovat, dávat jim lásku, pozornost, ale zároveň budou i dominantní a budou chtít dodržovat určitá pravidla. A vetsina z nich kromě ddlg vztahu chce vedle toho alespoň v nějaké míře i “normální” vztah :-). My holky, které jsme v našich srdcích stále malé holčičky chceme totiž většinou opravdový, vážný a silný vztah založený na důvěře a pocitu bezpečí s naším daddym. Nechceme vidět fotky chlapů v plence, ani žádné občasné hrátky, někoho, kdo sice napíše, že chce být daddy, ale pak z něj vyleze, že sám bydlí ještě u rodičů a schovává plenky pod postelí. Zkrátka toužíme po něčem víc, než jen někde potají přebalit. Máme rády hračky, pohádky, roztomilé outfity,...Chceme daddyho, který nás povede, ale zároveň si s náma bude hrát, vybírat, které šatičky nám nejvíc sluší, česat nám culíčky, nebo třeba o Vánocích psát dopis Santovi. Plenky jsou taková třešinka na dortu toho všeho :-). Proto raději hledáme na jiných seznamkách a tady na abdl klubu je nás minimum.

Mišák
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne

Příspěvek od Mišák » pon 14. pro 2020 1:23:21

Přesně jak říká malá.holcicka není to jen o plínkách, ale také mít cit a chtít pečovat o malou holčičku se vším všudy od hlázení, obímání, zkoušení bodycek, oblečků, šatiček, náramků, dudlíků, a pěkných trpitivých hraček, čtení pohádky, držet za ručičku, a milovat ji dávat lásku a pořád ji něčím překvapit 💙a vést ji. správný Daddy musí pečovat o svoji holčičku 🎁🥰 a poté dojde i na plínky 😊 rád bych našel svou holčičku nebo Abdl, DDLG, apod. Můj instagram abdlboy111 kdyby se nějaká malinka holcicka chtěla ozvat budu rad. Přeji hezky večer Váš mladý milující Daddy Se vším všudy 💙😇👶

efka

Příspěvek od efka » stř 16. pro 2020 6:42:43

invix píše:
pát 11. pro 2020 12:43:41
efka píše:
pát 11. pro 2020 6:34:43
kluk-v-plenkach píše:
Zrovna v případě této dotyčné je tu velký problém s jejím věkem který je hluboko po hranicí nejen 18. Alespoň co mi sama před časem napsala. Ohledně toho že se tu s ni nikdo nebaví není problém v lidech na fóru ale v ní samotné. protože ikdyz ji někdo napíše tak nereaguje a když reaguje tak to nemá dlouhého trvání. A nebyl jsem sám kdo to zkoušel.
Sorry ale ono záleží taky na co reagovat a co ten dotyčnej vůbec a jak píše...

efka

Příspěvek od efka » stř 16. pro 2020 6:44:37

PakoDaddy píše:
pát 11. pro 2020 21:48:21
... a stále to někoho překvapuje. Sice se po premiéře Padesátí odstínů šedi vyrojilo několik commingoutových domin a subinek, nic radikálního, plyšová pouta a troška poplácávání bičíkem, ale jinak v sexuálních aberacích vždy budou dominovat muži. Je to biologicky podmíněné a tedy na rozdíl od jiných emancipačních projevů naprosto neměnné. Ženy budou v čelech vlád a správních rad nadnárodních korporací, ale nikdy v parku nahé pod dlouhým kabátem. Najít AB dívku, která není současně subinkou určitě lze, stejně jako lze vyhrát první ve sportce. Jen to chce víc času a trpělivosti, než je přiměřeně rozumný člověk schopen obětovat.
No mě to nepřipadá, že budou dominoat a dominují muži... že je to tak biologicky... Jen co je všude subíků… podívej se okolo.... A dom muže skoro nevidíš...

Odpovědět