Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Seznamka všech plenkařů a plenkařek.
Lusinka
Ověřený uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 24. říj 2019 11:17:45
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Lusinka » ned 02. kvě 2021 13:18:06

Ahoj všichni, mám pro vás pár rad, jak se určitě neseznamovat se ženou.
Neberte to prosím jako nějakou útočnou reakci na jakékoliv zprávy, ale pokud tu hledáte dívku, mnozí se dopouštíte opravdu velkých chyb. Byť osobně nikoho nehledám, jako poměrně mladá holka tu dostávám opravdu hodně zpráv a chtěla bych jenom obecně na pár věcí upozornit.
Nepište holce, že holka se tady hledá opravdu těžko. To mi tu snad napsalo 95% případů. Tím jí dáte hned v první zprávě najevo, že nejevíte zájem o ni, ale berete cokoliv. A žádná dívka se nechce cítit jako 'poslední možnost'. A upřímně, srdcervoucí zprávy o tom, že celý život hledáte ale štěstí nenacházíte, též příliš nezaujmou. O problémech si popovídáte později. První dojem však musí být naprostá pecka.
Mnozí z vás také hned stanoví podmínky, např. "hledám maminku, která se o mě bude starat" a podobně, dokonce jsou někteří i mnohem více konkrétní. Naučte se trochu kompromisy. Věřte, že těch maminek není tolik, že vám přijdou desítky zpráv během několika minut. A vzhledem k tomu, jak málo jich je, musíte se umět trochu prodat, vypíchnout své kladné vlastnosti. Neříkejte tedy, co chcete/hledáte, zaměřte se spíše na to, co můžete nabídnout. Obecně, začíná-li věta slovem "hledám"... Jsme snad na bazoši? :)
Představte se. Tím nemyslím "Patrik, 30 let, Ostrava" (random vymyšleno, jakákoliv shoda je čistě náhodná), ale napište co vás baví, jak trávíte volný čas... V jistých ohledech je ABDL až na posledním místě. Vždy je lepší, když oba ví, s kým si vlastně píšou.
Další bod se také týká pouze některých, přesto nezanedbatelného množství uživatelů - neposílejte intimní fotky, ať už v plenkách nebo bez nich, pokud vás o to dotyčná osoba sama nepožádá, popř. se alespoň zeptejte, jestli o ně má zájem.
Přeju vám všem, abyste tu poznali osobu, která vám v životě chybí. Jen jsou zkrátka jisté věci, které příliš lidí neosloví.
Jestli jsem někoho urazila, moc se omlouvám, nebyl to můj úmysl :)
Nevadí mi ani, když se pod tímto příspěvkem strhne diskuze, i kdyby to byly nenávistné komentáře ke mně. Každopádně, některé dívky, které tu byly, mi i napsaly, že se cítily jak vystavené zboží ve výloze, na které si každý dělal nárok. Neodhánějte ty kočičky :) jsou to většinou opravdu nesmírně hodná děvčata. Snažte se tedy, moc prosím, aby se mezi námi cítily dobře.

Abelin
Příspěvky: 8
Registrován: pát 29. bře 2019 15:17:21
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Abelin » ned 02. kvě 2021 14:19:56

Super, to by chtělo přidat toto do oznámení nahoru!

Midwaysvk
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27. pro 2019 13:12:07
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Midwaysvk » ned 02. kvě 2021 17:28:04

Lusi úplná pravda :) pekne napísané 😊

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od babytom » ned 02. kvě 2021 17:32:08

Opravdu mi mluvíš z duše. Žiji s partnerkou pro kterou jsem její malý chlapeček. Řekl jsem jí to celkem brzy, ale prvně jsme se normálně poznali jako lidé, kteří mají spousta společného. Dnes už spolu máme děti. V plence jsem kdykoliv mám chuť a opravdu s tím není problém. Protože máme rádi sex ve třech rádi bychom si našli mladého bisexuálního kamaráda nebo kamarádku, který/á by si s námi hrál. Jsme oba bi. Ale většině jde jen a pouze o vlastní uspokojení, střík, cák. Žádný přátelský vztah a to je smutné. Najít si společného daddyho tak to už je úplně z říše snů. Mno tak škoda. Každopádně najít ženu, která má ráda ABDL hrátky je reálné a možné.
Máme -li ostatním seznámení chtivým dát radu určitě to je: nebýt sebestředný debil, kterému jde jen a pouze o vlastní uspokojení.
Tak totiž vztahy a je jedno zda hetero, bi nebo gay opravdu, ale opravdu nefungují.

MartinCB
Příspěvky: 2
Registrován: sob 27. úno 2021 20:54:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od MartinCB » ned 02. kvě 2021 18:15:14

Velmi dobře napsáno. Fakt je lepší ze začátku si psát o společných zájmech a co Vás baví. Pak se lépe táhne.

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Braňuľa » ned 02. kvě 2021 19:01:01

Super napísané a obdivujem, že sa ti to chcelo. Ja sa na ľuďoch, ktorí píšu takéto inzeráty a správy, smejem, že si to predstavujú moc jednoducho.
Asexuálny Aspík

RavenCZ
Příspěvky: 10
Registrován: ned 08. zář 2019 20:54:35
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od RavenCZ » ned 02. kvě 2021 19:09:46

Moc dobře napsáno, palec nahoru!
Přítelkyně (MDLB, ABDL, femdom, plenky 24/7) už dávno ztratila zájem sem chodit a když si nedávno udělala účet na discordu, hned začala dostávat slizké, vtíravé a hlavně NEVYŽÁDANÉ zprávy. Co hůř, ani nebrali v potaz, když řekla, že chlapečka má a další nehledá, pořád to zkoušeli. Nakonec si udělala univerzální odpověď a zvažuje zablokování PM mimo přátele...

Fakt lidi, je to těžký a mně se to kecá, když mám kliku, ale je třeba ubrat plyn, netlačit a paradoxně se chovat dospěle a ne jako nedočkavé a závislé dítě. Na lítost to nezkoušejte, je to nemocný.

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od xxx » ned 02. kvě 2021 19:25:44

Moc pěkně napsáno. Fakt zírám, co těm holkám někteří píšou nebo posílají...

Již dlouhou dobu pozoruju, že se tady velice často nějaká holka objeví a po pár měsících (týdnech, dnech) zase zmizí a už se tu neukáže. Takže aspoň vím proč. A taky už mi to pár holek napsalo, že su snad jedinej, kdo jim neposílá nechutné návrhy nebo nechutné fotky.

Takže snažme se holky odtud nevyhánět, byť nevědomě.

A ještě jedna rada ode mě. Když si s nějakou začnete psát nebo se s ní i sejdete, nic od toho neočekávejte. Nechte tomu zcela volný průběh a buďte rádi i za přátelství.

Lusinka
Ověřený uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 24. říj 2019 11:17:45
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od Lusinka » ned 02. kvě 2021 20:43:24

babytom píše:
ned 02. kvě 2021 17:32:08
Opravdu mi mluvíš z duše. Žiji s partnerkou pro kterou jsem její malý chlapeček. Řekl jsem jí to celkem brzy, ale prvně jsme se normálně poznali jako lidé, kteří mají spousta společného. Dnes už spolu máme děti. V plence jsem kdykoliv mám chuť a opravdu s tím není problém. Protože máme rádi sex ve třech rádi bychom si našli mladého bisexuálního kamaráda nebo kamarádku, který/á by si s námi hrál. Jsme oba bi. Ale většině jde jen a pouze o vlastní uspokojení, střík, cák. Žádný přátelský vztah a to je smutné. Najít si společného daddyho tak to už je úplně z říše snů. Mno tak škoda. Každopádně najít ženu, která má ráda ABDL hrátky je reálné a možné.
Máme -li ostatním seznámení chtivým dát radu určitě to je: nebýt sebestředný debil, kterému jde jen a pouze o vlastní uspokojení.
Tak totiž vztahy a je jedno zda hetero, bi nebo gay opravdu, ale opravdu nefungují.
Děkuji, nebýt sebestředný debil je opravdu krásné doplnění mojí zprávy. Bohužel je však pravdou že si to mnozí možná ani neuvědomují, že jednají sebestředně. Jak říkám, je důležité hledat kompromisy, ne cestu ke svému bezchybnému uspokojení.
Každopádně, děkuji ti i za osobní zkušenost. Jistě to mnohým pomůže :) nic není nemožné. Jen si trochu věřit.

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak se NESEZNAMOVAT se ženou

Příspěvek od babytom » ned 02. kvě 2021 21:59:46

Lusinka píše:
ned 02. kvě 2021 20:43:24
babytom píše:
ned 02. kvě 2021 17:32:08
Opravdu mi mluvíš z duše. Žiji s partnerkou pro kterou jsem její malý chlapeček. Řekl jsem jí to celkem brzy, ale prvně jsme se normálně poznali jako lidé, kteří mají spousta společného. Dnes už spolu máme děti. V plence jsem kdykoliv mám chuť a opravdu s tím není problém. Protože máme rádi sex ve třech rádi bychom si našli mladého bisexuálního kamaráda nebo kamarádku, který/á by si s námi hrál. Jsme oba bi. Ale většině jde jen a pouze o vlastní uspokojení, střík, cák. Žádný přátelský vztah a to je smutné. Najít si společného daddyho tak to už je úplně z říše snů. Mno tak škoda. Každopádně najít ženu, která má ráda ABDL hrátky je reálné a možné.
Máme -li ostatním seznámení chtivým dát radu určitě to je: nebýt sebestředný debil, kterému jde jen a pouze o vlastní uspokojení.
Tak totiž vztahy a je jedno zda hetero, bi nebo gay opravdu, ale opravdu nefungují.
Děkuji, nebýt sebestředný debil je opravdu krásné doplnění mojí zprávy. Bohužel je však pravdou že si to mnozí možná ani neuvědomují, že jednají sebestředně. Jak říkám, je důležité hledat kompromisy, ne cestu ke svému bezchybnému uspokojení.
Každopádně, děkuji ti i za osobní zkušenost. Jistě to mnohým pomůže :) nic není nemožné. Jen si trochu věřit.
Rádo se stalo. A znám to, co píši z osobní zkušenosti. Každý může projít sebeuvědoměním. Pokud chce.


Odpovědět