Bolest zad a noční únik moči

Jedni (ABDL) nosí pleny pro potěšení a ti druzí ze zdravotních důvodů, ale proč se nespojit- máme přeci jednu věc společnou.
Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od Diaperloverman » stř 29. zář 2021 19:10:30

Zdravím mám celkem náročnou práci z které mě začalo dost bolet záda ( páteř) kostrč atd a ráno se probouzím mokrý ne že by se mě to nelíbilo jen mě to trochu děsí aby se za tím neskrývala nějaká vážná nemoc nebo to může být od páteře povolené, zhmožďené svalstvo atd k doktorce se mě stím moc nechce max jen s bolestí ale říct jí že jsem se začal ze spaní pomočovat to by byla moje smrt
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

invix
Příspěvky: 44
Registrován: pát 17. kvě 2019 23:23:59
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od invix » stř 29. zář 2021 19:26:11

S bolesti zad si nezahravej a k doktorovi jdi minimálně ti dá rehabky tam ti reknou jak se hejbat a co se týče toho co se bojíš přiznat tak to priznej nemusíš celý ale Bejt tebou tak to přiznám. Protože to s tím má souvislost. A začni si hledat jinou práci.

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od Diaperloverman » stř 29. zář 2021 20:12:56

Ok tak práci si jinou hledám mě jde spíš oto jestli je to fakt tou páteří aby za tím se neskrývalo něco jiného
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od Treti oko » stř 29. zář 2021 20:58:57

Já jsem dostal víc než 20 let nazpátek nakládačku od nácků a skončil jsem na několik dní na traumatologii. Mj. jsem dostal i dobrej kopanec do páteře a následky z toho mám dodneška - neuzvednu víc, než 20 - 25 kilo a to eště jen na chvíli. Ale při tý příležitosti jsem si vyzkoušel, co to znamená ztratit veškerou kontrolu od pasu dolů na cca dva dny. To fakt nechcete zažít. Naštěstí to bylo jen uskřípnutý od otoku, v opačném případě bych se stal paraplegikem. Když po mě chtěl doktor, abych hejbal prstem na noze, tak jsem se děsil, že to bude na furt. Po asi 24 - 30 hodinách od toho setkání se spodinou společnosti se mi to na asi 4. - 6. pokus povedlo a doktor prohlásil, že se z tý postele zvednu sám. To se naštěstí potvrdilo. Takže jsem se zrekuperoval, ale ne na 100%. Lepší tak, než nijak. Tělo sice poslouchá stejně jako předtím, ale zdeformovaná plotýnka je prakticky neopravitelná. A taky se mi nechce, aby se mi v tom někdo rejpal - nemuselo by to dobře skončit.

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od xxx » čtv 30. zář 2021 11:40:34

Už pár let se počůrávám tak každou třetí až každou druhou noc. Neřeším to, nevadí mi to. Teda řeším, plínkama. Jenže u mě je to, ve většině případů, psychického původu. Tím spíš mě to neznepokojuje. Ale pokud to v tvém případě začalo až v souvislosti s poraněním páteře, tak bych měl možná strach, jestli se nejedná o nějaké poškození nervů... Snad jsem tě teď příliš nevyděsil.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od Treti oko » čtv 30. zář 2021 20:16:40

Já naštěstí neuchcávám. Otok slezl a kabely se vrátily do normálu. Mi bylo 17, když jsem potkal ty čtyři všiváky - teď je mi 40.

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od gxl » čtv 30. zář 2021 20:22:46

Diaperloverman píše:
stř 29. zář 2021 19:10:30
... zhmožďené svalstvo atd k doktorce se mě stím moc nechce max jen s bolestí ale říct jí že jsem se začal ze spaní pomočovat to by byla moje smrt
1) S tou bolestí zad určitě navštiv svého obvoďáka.
- Napíše ti minimálně rehabky a další vyšetření.
- Dá ti papíry pro zaměstnavatele, ať tě přeřadí na jinou/lehčí práci, jeli to ve tvém zájmu (nevím kde pracuješ).

2) S tou smrtí bych to neviděl až tak dramaticky. Lékaři jsou zvyklý i na divočejší věci. Vím o čem mluvím. Manželka je doktorka, a některé její příhody z "natáčení" se opravdu hodí do pořadu "Nejlepší trapasy". A že někdo nosí plínky bere jako normální věc, jako že jdeš do krámu koupit chleba. Já jsem toho asi nejlepším příkladem (enuréza). Takže jestli to chceš nějakým způsobem legalizovat (příspěvek na plínky, mít krycí papír atd...) tak teď máš dobrou příležitost. S tím, že pokud bude potřeba tak se tvůj zdravotní stav (enuréza) může kdykoliv zlepšit/vyléčit.

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od Diaperloverman » sob 02. říj 2021 9:40:05

Tak už ležím v nemocnici i tlustou plenku igelit povrchem jen to vyšetřování je šílené třeba odběr mozkomýšní tekutiny nejlepší je když to se jí podařilo až na popáté to už jsem si přál normálně umřít je to šílené a nejhorší je že prozatím na nic nepřišly
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od babytom » sob 02. říj 2021 10:49:44

Copak ti dali za plenky?

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Bolest zad a noční únik moči

Příspěvek od Diaperloverman » sob 02. říj 2021 11:31:18

Molicare slip maxi plus igelit extra tlustý 10kapek vydrží toho fakt hodně lepší jak abri form m4 atd
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět