Noční Pomočovaní

Jedni (ABDL) nosí pleny pro potěšení a ti druzí ze zdravotních důvodů, ale proč se nespojit- máme přeci jednu věc společnou.
PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » pát 01. led 2021 20:08:17

Braňuľa píše:
pát 01. led 2021 19:26:17
To je pre deti, neviem ako moc toho z teba uteká, a či by si sa do toho vošiel, aby to neboli vyhodené prachy, či radšej nie niečo pre dospelých.
Sám nevím kolik toho ze mě utíká ale co se týče velikosti tak jsem koukal ue ty Drynite jsou velikosti L a spodní prádlo mám velikost též L tak to by mi mohlo být ne ?

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od Braňuľa » pát 01. led 2021 21:41:18

No píšu, že majú tri veľkosti a tá najväčšia je do 15 rokov a ty máš 15, takže by to asi malo sedieť.
Asexuálny Aspík

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od Braňuľa » pát 01. led 2021 21:43:18

Teda ešte som pozeral, že je to zhruba do hmotnosti 57 kg a obvod pasu 81 cm, tak sa pomeraj a uvidíš.
Asexuálny Aspík

PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » pát 01. led 2021 21:59:53

Braňuľa píše:
pát 01. led 2021 21:43:18
Teda ešte som pozeral, že je to zhruba do hmotnosti 57 kg a obvod pasu 81 cm, tak sa pomeraj a uvidíš.
Objednal jsem si to tak uvidíme pak dam vědět jestli sedí a vše pojmou

kajda
Příspěvky: 17
Registrován: pát 29. kvě 2020 13:52:16
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od kajda » pon 04. led 2021 16:31:31

Čauky, já mám podobný problém, i když už ve starším věku. U Tebe může jít o psychický problém, což se v tomto věku stává a nejsi určitě sám, kdo s tím "bojuje". Pokud jde o utajení před rodiči, no nevím, jestli se Ti to podaří, záleží na tom, o jak silný únik moči se jedná. Jednorázové plenkové zalepovací kalhotky jsou dobrou volbou, já používám zn. Molicare, ale žádné nejsou moc laciné. Taky je dobré přes plíny dát ještě igelitovou plínu nebo gumové kalhotky, poněvadž občas proteče. Pokud by jsi chtěl o tomto problému si povykládat a rozebrat Tvůj problém, můžeš mi písnout na adjak@post.cz. Měj se a drž se !!!!!!!!!!

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od xxx » sob 09. led 2021 11:33:46

Já jsem popravdě nikdy u doktora nebyl a ani bych k němu nešel. Nebylo by mi příjemné se tahat po vyšetřeních a svěřovat se cizím lidem. Z toho důvodu to nedoporučuji. Navíc, pokud je to psychického původu, stejně ti nejspíš nepomůže. Dobře, je tu nějaká šance, že dostaneš plenky na předpis, ale to by mně osobně za to nestálo. Ta tisícovka měsíčně mě nezabije. Navíc ta představa, že to budu mít někde napsané v dokumentaci...

Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od Lonkysek » ned 10. led 2021 13:29:40

PetrSlaiz píše:
pát 01. led 2021 17:59:13
Braňuľa píše:
pát 01. led 2021 17:10:49
To neviem, ale niekedy tu ľudia vymýšľajú báchorky, asi ich to baví. Inak ak sa hanbíš do lekárne, tak objednaj z netu do nejakej zásielkovne alebo balíkoboxu, a pozri si na nete aká veľkosť by ti mala sedieť pre obvod pasu. A savosť na noc najlepšie čo najväčšiu. A lepiace, nie naťahovacie, tie nie sú tak dobré na noc.

Přemýšlel jsem na Drynite jaky máš na to názor?
Neboj se vejdeš se prodávají je v globusu za 115 🙂 ať se nestydíš vem přes samoobslužnou pokladnu


Odpovědět