stress spojený s častý močením

Jedni (ABDL) nosí pleny pro potěšení a ti druzí ze zdravotních důvodů, ale proč se nespojit- máme přeci jednu věc společnou.
Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
stress spojený s častý močením

Příspěvek od Lonkysek » sob 10. pro 2022 18:28:50

Ahoj plenky nenosím moc často spíš je příležitostně a kolikrát jsem i pul roku bez..... Ale už delší dobu (několik let) má problém že ve stresových situacích jako například před zubařem atd se mi chce často na malou a občas se i málem stala nehoda ano pro některé je to jednoduche dají si plenu ale dá se toto řešit i jinak ? míval jsem takové problémy i jako dítě někdy pomohlo už jen uplé spodní prádlo ale jak by se to dalo řešit jinak? skrz nějakého doktora nebo tak? nebo je to jen psychycké a smířit se s tím nevím ale jak bych vysvětloval že jako zdravý mladý kluk mám na nějakém vyšetření plenku měl jsem nedávno drobné zdravotní problémky tak mám těch kontrol atd jeste hodně před sebou

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Braňuľa » sob 10. pro 2022 18:39:09

Poznám, psychické, treba zájsť za psychiatrom a on ti na také situácie dá oblbováky, väčšinou benzodiazepíny, ako neurol, xanax, rivotril a podobne.
Asexuálny Aspík

Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Lonkysek » sob 10. pro 2022 20:49:55

máš s takovým vyšetřením zkušenosti? časem se to zhoršuje....

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Braňuľa » pon 12. pro 2022 13:55:11

Ja som už za život vystriedal kopu psychiatrov aj psychológov, nie je na tom nič strašné. A keby sa ti nepáčilo, nemusíš tam znova prísť.
Asexuálny Aspík

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 280
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Treti oko » pon 12. pro 2022 14:47:08

Braňuľa píše:
sob 10. pro 2022 18:39:09
Poznám, psychické, treba zájsť za psychiatrom a on ti na také situácie dá oblbováky, väčšinou benzodiazepíny, ako neurol, xanax, rivotril a podobne.
Pěkný svinstvo...

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Braňuľa » pon 12. pro 2022 16:42:16

hej, a návykové, ale lepšie než sa furt stresovať, alebo nie?
Asexuálny Aspík

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od gxl » pon 12. pro 2022 16:49:50

Ahoj, jestli můžu z vlastní zkušenosti doporučit. Tak za zkoušku stojí si sjednat nezávaznou schůzku s nějakým solidním terapeutem (NE EZOTERIKEM) a ten tě už podle potřeby většinou nasměruje dalším směrem. Řešit takovéto problémy/neproblémy hned prášky je docela tvrdé řešení. Proto že tyto věci mají tak velké vedlejší následky, že jsou mnohdy horší než problémy, které se snažíš vyřešit. A tím se dostáváš do začarovaného kruhu.

Je opravdu lepší s někým o tom v klidu pohovořit, případně si vzít pro jistotu i tu natahovací plínku a přistupovat k tomu s nadhledem. Ale cpát do sebe hned léky je opravdu vytloukání klínu ještě větším klínem.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 280
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Treti oko » pon 12. pro 2022 17:30:13

Moje zkušenost s výsě zmiňovanou skupinou farmak je ta, že dělá z lidí debily. Já jsem si to dal dvakrát nebo třikrát a už to nikdy do sebe cpát nebudu. O tom, co za zlo tyhle pilule napáchaly v mym blízkym i ne tak blízkym okolí, se rozepisovat nebudu a nechci.

Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Lonkysek » úte 13. pro 2022 17:48:38

gxl píše:
pon 12. pro 2022 16:49:50
Ahoj, jestli můžu z vlastní zkušenosti doporučit. Tak za zkoušku stojí si sjednat nezávaznou schůzku s nějakým solidním terapeutem (NE EZOTERIKEM) a ten tě už podle potřeby většinou nasměruje dalším směrem. Řešit takovéto problémy/neproblémy hned prášky je docela tvrdé řešení. Proto že tyto věci mají tak velké vedlejší následky, že jsou mnohdy horší než problémy, které se snažíš vyřešit. A tím se dostáváš do začarovaného kruhu.

Je opravdu lepší s někým o tom v klidu pohovořit, případně si vzít pro jistotu i tu natahovací plínku a přistupovat k tomu s nadhledem. Ale cpát do sebe hned léky je opravdu vytloukání klínu ještě větším klínem.
ale zase kdyby byl lék co to vyřeší alespon pred těmi vyšetřenímy zase nejsou tak často

Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: stress spojený s častý močením

Příspěvek od Lonkysek » úte 13. pro 2022 17:49:48

hlavně nevím jak bych někde vysvětlil proč mám plenky ale zase riskovat po....


Odpovědět