Prodám několik nových velkých dudlíků

Prodám / koupím / hledám

Jestli se potřebujete něčeho zbavit, či naopak něco hledáte zde je místo pro Vás.
Odpovědět
nuknuk
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. dub 2024 18:23:22
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od nuknuk » sob 20. dub 2024 16:59:13

1) Velký latexový dudlík (www.adultpacifier.com) - fialový

Rozměry (cm):
štítek: šířka 6.8, výška 4.2
savička: délka 5.4, šířka 3.2, výška 2.3

cena 2000,-

2) Velký silikonový dudlík (www.adultpacifier.com) - modrý

Rozměry (cm):
štítek: šířka 6.8, výška 4.2
savička: délka 5.1, šířka 3.0, výška 1.7

cena 2000,-

3) Velký silikonový dudlík (2 vyměnitelné savičky - barva přírodního latexu) (www.babyyourdoll.co) - tmavě modrá

Rozměry (cm):
štítek: průměr 6.4
savička anatomická: délka 5.5, šířka 3.2, výška 2.2
savička kulatá: délka 6.1, průměr 3.0

cena 1600,-

------------------------------------------------
Nejsem na mobilu pořád, tak pokud se nedovoláte, piště SMS, nebo mail, ozvu se vám nazpátek. Více fotek nešlo přidat, mohu také poslat mailem.

email: nuk5@centrum.cz
tel. 704 786 761
Přílohy
PRU1.jpg
PRU1.jpg (183.49 KiB) Zobrazeno 332 x
PRU5.jpg
PRU5.jpg (120.86 KiB) Zobrazeno 332 x
BYD1.jpg
BYD1.jpg (137.34 KiB) Zobrazeno 332 x

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 285
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Treti oko » ned 21. dub 2024 11:51:28

Nějaký drahý, ne ?

Nuk-boy
Příspěvky: 18
Registrován: sob 28. zář 2019 15:31:47
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Nuk-boy » pon 22. dub 2024 17:13:29

Cenově je to totalni ulet. Jsem od fochu z gumarny a delal jsem i s plasty. Realne i v maloserii s dostanete s komplet naklady na max 2 EUR za 1 dudlik. A kdyz vidim kvalitu zpracovani, tek u nas by se to vyhodilo jako zmetek (kvuli tem hroznej pretokum). Chapu ze jsme specificka skupina a radi si obcas priplatimé ale toto je loupez za bileho dne.

nuknuk
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. dub 2024 18:23:22
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od nuknuk » pon 22. dub 2024 17:44:39

Tak necekal jsem, ze mi utrhate ruce, ale loupez? :)) Obycejna nabidka a poptavka. Proto jsou v inzeratu i odkazy na vyrobce/prodejce. Hodne zalezi na uhlu pohledu a vlastni zkusenosti - ja to mel roky stejne. A pak jednou neodolal. Jine latexove od te doby neshanim. Z jineho fora si pamatuji hlasku “worth every cent..” Proto jim odpoustim i ty pretoky, na funkci nemaji vliv. Tolik za mne.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 285
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Treti oko » úte 23. dub 2024 19:57:14

Dal sis hodně velkou marži ve srovnání s E-shopama. Dudlíky na E-shopech v drtivý většině případů jsou do 25€, max 30€ plus poštovný... Takže za dva litry českejch bych měl 2 - 4 dudlíky z libovolnýho portálu asi i včetně poštovnýho. A NUK5 se dá najít za 10 - 15€...

Seš nechutně drahej a za ty prachy ti to nikdo nekoupí.

Mskvor
Příspěvky: 46
Registrován: ned 08. říj 2017 14:21:21
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Mskvor » úte 23. dub 2024 23:00:27

Ahoj všem,

Úplně se v tomhle nechci angažovat, ale nedá mi to: nuknuk tady zveřejnil odkaz na zdrojový eshop. Moc jsem se tim neprohraboval, ale na ceně minimálně 60,00 USD se asi shodneme. Když to vynásobím kurzem 23,67 Kč/USD a přidám 21% DPH, jsem na 1 718,00 Kč. A to jsem neuvažoval dopravu z USA ( z té se mimochodem také platí 21% DPH), případné clo, cenu peněz atd. Když se to posčítá, tipuju marži 5-7,5% s veškerým rizikem, že se to neprodá. Takže z mého hlediska žádné vydřidušstvi, ale nevhodně zvolený (už při nákupu příliš drahý) produkt. Protože ano, je to fakt drahý a zajímaly by mě prodeje ve Státech.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 285
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Treti oko » úte 23. dub 2024 23:13:57

No tak zrovna na adultpacifier jsem se na aktuální ceny nedíval - jednou jsem si zkusil, na kolik by to přišlo asi pět let nazpátek. Vypadlo z nich snad 50 nebo 55 USD. Co se týká jejich cenový politiky, tak tam asi spadli z višně, pokud ne rovnou z měsíce. Já je mám za zloděje.

Ten poslední ale je k mání za zhruba 27€ - odhadem asi 600 CZK.
Naposledy upravil(a) Treti oko dne úte 23. dub 2024 23:29:48, celkem upraveno 2 x.

Mskvor
Příspěvky: 46
Registrován: ned 08. říj 2017 14:21:21
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Mskvor » úte 23. dub 2024 23:23:40

Jako bývaly obchoďák se musím ohradit proti slovu „zloděj”. Prostě zkouší, jestli jim na jejich přestřelený ceny někdo kejvne. Já to tedy nebudu.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 285
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od Treti oko » úte 23. dub 2024 23:32:27

No on je to asi rozdíl takovej, jako třeba Fiat a Volkswagen. To první bych nechtěl ani jako dárek: Fabrica Italiana di Automobil Terrible. Ale např. VW Amarok bych taky nechtěl, protože pro moje potřeby je to moc drahý na provoz, jakkoliv je to spolehlivý a dobrý auto.

nuknuk
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. dub 2024 18:23:22
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Prodám několik nových velkých dudlíků

Příspěvek od nuknuk » úte 30. dub 2024 19:04:30

PacifiersAreUs (AdultPacifier) maji cenovou politiku stejnou minimalne dvacet let. Stejne jako grafiku s webem.. :) Snad jedine, co pribylo, jsou velke kulate dudliky a nedavno i dudlik "Ripple 8" (fialovy) jako hybrid mezi placatymi a kulatymi typy. Nazajmem kvuli cene zrejme netrpi, lze je videt leckde, i kdyz ne tolik.

S Nukem5 bych nesrovnaval, ten je oproti vsem nabizenym dudlikum maly (kratky), alespon pro mne.

Naopak srovnani s Amarokem mi prijde celkem trefne.. proste je to jine svezeni. A za jine penize. Mne nakonec po letech  2000 Kc neprijdou obzvlast velke penize za vec, ktera je pro mne dulezita a ktera pri normalnim pouzivani vydrzi nekolik let.

Nabizim je zajemcum o jine svezeni tady, protoze levneji s postovnym a clem je nesezenou. To je vse.


Odpovědět