Plenky nonstop (24/7)?

Vše o plenkách
Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 18. pro 2017 11:51:32

Když je člověk inkotinentní, tak by se plen chtěl spíš zbavit, ale když je někdo nosí pro zábavu, potěšení, rozkoš tak myslím že je nás nemálo co by je chtělo alespon dočasně nosit 24/7 třeba celý měsíc, dva.. prostě zkusit jaké to je, když nemůžu bez plen být ani minutu (mimo sprchu, bazén atd.).

Já je poslední dny skoro nonstop nosím, jednu plnou sundám a po sprše, i když jsem si chtěl dát pauzu, tak si stejně zase na sebe vezmu hned suchou, čistou a.. zatím prázdnou. Má to jen nevýhodu, že zásoby ve skříní nejsou neomezené a nebydlím sám, takže si je musím objednávat postupně, výhradně ze SaveExpress.de (v českých eshopech nemají pleny s igelitovým povrchem a ty já nejradši, jak to pěkně šustí).

Trochu se na nich asi stávám závislým, ne že bych teda byl inkotinentní, ale že si bez pleny nedovedu představit už skoro představit být :) I když ono s tím má i souvislost i má nadrženost a aktuálně 22 dní v pásu cudnosti a bez orgasmu. Minimálně do konce prosince ještě to musím vydržet, ideálně ale déle.. mnohem déle.
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

patrajsek
Příspěvky: 4
Registrován: pát 26. kvě 2017 17:12:38
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od patrajsek » pát 22. pro 2017 7:52:24

Já když mám dovolenou tak je nosím celé dny.Také objednávám ze saveexpressu,jsou tam parádní pleny.Igelitový povrch má prostě svoje kouzlo.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od Treti oko » pon 25. pro 2017 19:31:06

Ja jsem si to vyzkousel na "natlak" moji kamosky, ktera je taky z tohohle naseho podivnyho klubu, po dobu asi 10 tyejdnu. Byl jsem +/- jejim veznem: Nejdal jsem dosel na nakup a pro cigara, dal nikam. Kamoska je IC, takze jsem si (se spolecnym a odsouhlasenym omezenim pro oba, ze hnedy smrady do hajzlmisy) za tu dobu vyzkousel, jaky to je bejt IC. Nezavidim jim to, nekdy to muze dost obtezovat (uniky, smrad, nutnost tahat pliny s sebou, resit kde to vymenit atd. - docela pakarna.) Ale ja jsem si to uzil.

Jednou za cas (pokud mam dostatek volnejch financi) koupim nejaky pliny a pokud nejdu zrovna nekam vydelavat na ocich verejnosti, tak klidne nekolik dni v kuse - dokud se to nespotrebuje. Jenze se to (jak kdy a jak kde) blbe schovava, cimz to s sebou nese dalsi omezeni spojeny s rizikama rozkryti nezadouci osobou/osobami. Resumen: Prakticky jen v noci a jen cas od casu - to ale neznamena, ze kdybych mel jiny financni a bytovy podminky, ze bych si neuzival casteji. Dudlicek je super, ze se nespotrebuje za par hodin (ten bych taky mohl mit na "svym miste" klidne celej den,) ale plinky jsou proste plinky. Nekdy me ta nemoznost docela i leze na nervy: Posledni (asi nejdelsi) ciste DL abstinence byla asi 10 mesicu - takze asi tak.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 28. pro 2017 12:10:42

Já bohužel zatím sám nebydlím (ale s rodiči), ale pleny mám schované ve skříni (vím o nich jen já, doufám teda :D nikdo nic ale neříkal, a i kdyby.. není proč)a snažím se udržovat stálou zásobu, vždy když se zásoby začnou tenčit, tak si ze Save Expressu objednám nový balík (PPL přiveze, naštěstí si pro něho nemusím kam si do prčic, kdyby mě nezastihli doma, ani nevím kolik pokusů na zastižení dávají :D )

Jo, jednu kamarádku která nosí pleny taky znám, teda ona spíš nebude inkotinentní myslím, jen (AB)DL a občas používá invalidní vozík, ale zatím jsme se osobně neviděli, poslední dobou si ani nepíšem.. musím oživit ten kontakt :) A je to hodně zlobivá holčička, takže vlastně ne jen DL, ale ABDL :P Sice po hraní na tatínka a holčičku jsem nikdy netoužil, ale zkusit se má vše a když by byla ta možnost.. tak proč ne :)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Davidino
Příspěvky: 6
Registrován: stř 24. led 2018 20:56:40
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od Davidino » stř 24. led 2018 21:01:27

Zdravim chtel jsem se zeptat kdo mate zkusenosti s objednavani ze save express ? Nejde mi pri dokonceni objednavky a vyberu zeme vybrat Ceska Republika??? Nikde to tam nevidim... mohl by nekdo poradit prosim ?

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 25. led 2018 7:01:21

Ano, ze SaveExpress už jsem objednával několikrát a zatím vše bez problémů :) Je to německý obchod, a i při když máš zapnutou angličtinu, tak jsou tam německé názvy, ve výběru země hledej 'Tschechien', já to tam mám ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Davidino
Příspěvky: 6
Registrován: stř 24. led 2018 20:56:40
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od Davidino » sob 27. led 2018 13:28:46

Diky 😉 psal jsem jim i mail 🙈😂 uz objednano 👍🏼

Adultbaby diaper
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. zář 2018 21:53:27
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od Adultbaby diaper » pon 03. zář 2018 11:53:09

To bych taky rád někdy zkusil kdyby mě nějaká holka donutila muset nosit plenky 24/7 po dobu 1 měsíce a k tomu pás cudnosti a bez orgasmu

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » úte 04. zář 2018 12:03:20

Adultbaby diaper píše:
pon 03. zář 2018 11:53:09
To bych taky rád někdy zkusil kdyby mě nějaká holka donutila muset nosit plenky 24/7 po dobu 1 měsíce a k tomu pás cudnosti a bez orgasmu
A pak třeba by 'ztratila' klíčky a penis by byl v pásu zamčený o trochu déle :P
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
balicek22
Ověřený uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 31. říj 2019 17:23:22
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky nonstop (24/7)?

Příspěvek od balicek22 » pát 01. lis 2019 9:07:18

Naposled jsem je měl 24/7 letos v létě na dovolené v JČ, takže přebalování na výletech bylo všude možně, ale standartně je mám maximálně tak dva víkendové dny v kuse, pak už do práce ne. Do práce je nosím jen někdy, ale rozhodně ne neustále :)


Odpovědět