Výměna plen

Vše o plenkách
Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Výměna plen

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 18. pro 2017 11:58:36

Už jsem si pleny měnil na různých místech, naposled v Krakowě na vlakovém nádraží (mimochodem mají tam super věc, že se dá za WC zaplatit i kartou a netřeba hledat drobné, to moc vidět není) a dokonce v každé kabince měli i malý koš (na dámském WC to je možná standard, přeci jen dámy si častěji mění vložky), toho jsem si vždycky bál že mě někdo uvidí jak s plnou, ztočenou plenou jdu k nejbližšímu koši- u umyvadel (proto jsem to zatím nikdy neudělal, buď jsem si v kabince dal první plenu, nebo na tu plnou druhou a nešlo tedy o výměnu). Měnil jsem si plenku i ve vlaku, následně ta plná zůstala v koši.

Je to fajn pocit, mít plenku v cizím městě na výletě a nemuset hledat WC když je potřeba, jen pak později kvůli výměně plné plenky je nutné ho stejně najít, ale to poslouží stejně dobře i ten vlak (bus ne, tam je to miniaturní). Jen do přírody, na tůru je plenky méně vhodná, člověk se potí a pak se na něho vše lepí, už jsem měl plenku i cestou na Lysou a to nebyl dobrý nápad.. cestou zpátky jsem zalezl do hustého křoví a místo výměny si dal pod kraťasy alespon PVC kalhotky a druhou plenku, jiná možnost nebyla.

Já vím, ted možná někomu budu připadat jako úchyl, ale každý máme něco.. i když ABDL lidičky to myslím pochopí, spíš kdyby to četl náhodný kolemjdoucí ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Adultbaby diaper
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. zář 2018 21:53:27
Re: Výměna plen

Příspěvek od Adultbaby diaper » čtv 15. lis 2018 0:12:17

Já si užívám když mám na sobě plenky když stojím ve frontě a nevím jestli je to vidět že mám plenky. Ale chci se zkusit pokakat někde v obchodě a pak se tam dojít přebalit na wc.

Brejlovec754
Příspěvky: 1
Registrován: ned 26. kvě 2019 23:06:42
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Výměna plen

Příspěvek od Brejlovec754 » úte 30. črc 2019 17:20:39

Ahoj můžete mi někdo poradit, kde si můžu v blízkosti Smíchova v klidu a v soukromí vyměnit plenku? Díky 😉

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Výměna plen

Příspěvek od kluk-v-plenkach » sob 03. srp 2019 9:23:07

Brejlovec754: na záchodech v obchodním centru? Nebo někde v restauraci, v metru.. na wc?
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Abd l
Příspěvky: 18
Registrován: pát 23. srp 2019 22:40:10
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Výměna plen

Příspěvek od Abd l » sob 24. srp 2019 1:29:15

Já už jsem se v obchodě pokakal do plenek

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Výměna plen

Příspěvek od Treti oko » sob 24. srp 2019 2:27:47

Brejlovec754 píše:
úte 30. črc 2019 17:20:39
Ahoj můžete mi někdo poradit, kde si můžu v blízkosti Smíchova v klidu a v soukromí vyměnit plenku? Díky 😉
No zkus se odstavit na kolej 3a 😂

pan.hrazny
Příspěvky: 21
Registrován: sob 27. dub 2019 17:22:21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Výměna plen

Příspěvek od pan.hrazny » pát 20. zář 2019 11:34:32

Já už mám za asi 11 let nošení bohaté zkušenosti s výměnou snad všude možně..záchody ve vlacích, na letišti, v restauracích, ve veřejných záchodech v obchoďácich nebo takových těch placených kabinkách na ulici :D a na mnoha jinych mistech.. občas je to o nervy ale to je na tom i to zábavné :D Například jednou jsem šel na záchod, kde vybírala peníze paní a seděla hned vedle kabinky, takže slyšela odlepování pásek a šustění a taky jsem tam byl asi 15 minut :D

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Výměna plen

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 20. zář 2019 11:52:31

pan.hrazny píše:
pát 20. zář 2019 11:34:32
Já už mám za asi 11 let nošení bohaté zkušenosti s výměnou snad všude možně..záchody ve vlacích, na letišti, v restauracích, ve veřejných záchodech v obchoďácich nebo takových těch placených kabinkách na ulici :D a na mnoha jinych mistech.. občas je to o nervy ale to je na tom i to zábavné :D Například jednou jsem šel na záchod, kde vybírala peníze paní a seděla hned vedle kabinky, takže slyšela odlepování pásek a šustění a taky jsem tam byl asi 15 minut :D
a pokud nemají v kabince rovnou i koš, tak je to taky vtipné kam s ní aby si toho nikdo nevšiml :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

pan.hrazny
Příspěvky: 21
Registrován: sob 27. dub 2019 17:22:21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Výměna plen

Příspěvek od pan.hrazny » pát 20. zář 2019 11:56:23

kluk-v-plenkach píše:
pát 20. zář 2019 11:52:31
pan.hrazny píše:
pát 20. zář 2019 11:34:32
Já už mám za asi 11 let nošení bohaté zkušenosti s výměnou snad všude možně..záchody ve vlacích, na letišti, v restauracích, ve veřejných záchodech v obchoďácich nebo takových těch placených kabinkách na ulici :D a na mnoha jinych mistech.. občas je to o nervy ale to je na tom i to zábavné :D Například jednou jsem šel na záchod, kde vybírala peníze paní a seděla hned vedle kabinky, takže slyšela odlepování pásek a šustění a taky jsem tam byl asi 15 minut :D
a pokud nemají v kabince rovnou i koš, tak je to taky vtipné kam s ní aby si toho nikdo nevšiml :D
Tak sup s ni do batohu, to neni problém. A do nejbližšího koše vyhodit :)

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Výměna plen

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 20. zář 2019 12:05:05

a bude mi smrdět batoh :D To nee, navíc v centru města kde to pak nepozorované vyhodit venku? :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/


Odpovědět