ID - Slip

Vše o plenkách
gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: ID - Slip

Příspěvek od gxl » pon 30. lis 2020 12:46:00

xxx píše:
pát 27. lis 2020 13:59:16
Ahoj, jaké byly ty molicare?
Za mě byly ta Molicare (10 kapek) v pohodě. Savost dostatečná, docela pohodlné, solidní lepítka tad.... Jediné co bych jim vytknul je to, že jsou nízké. Nemám rád, když mi plenky končí na úrovni, nebo pod úrovní boků. Ale beru, že tohle je čistě subjektivní věc. Takže za mě jsou OK :)

Když už jsme u těch Molicare. Na zkoušku jsem si koupil Molicare Elastic 9 kapek, velikost M (https://www.benu.cz/kalhotky-absorpcni- ... 184ml-26ks). No to je vcelku solidní úlet. Píšou, že je to velikost 85-120 cm. Já mám přes boky 95 cm a i tak se mi elastické "křidýlka" BEZ natáhnutí překrývají. Takže celé to nakonec drží na houby a celé mi to sedí jak bederní rouška. Naštěstí se to dá trochu vylepšit kouskem papírové lepící pásky a klasickými fixačními kalhotkami z In-Texu. Nevím proč, ale mám pocit, že tohle někdo navrhoval od stolu, bez praktických zkušeností. Pokud by měl někdo zájem z okolí Ostravy, rád podaruji v podstatě celý balík.

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: ID - Slip

Příspěvek od xxx » pon 30. lis 2020 18:45:55

To já jsem zjistil už dávno, že nemá smysl kupovat jiné plenky než klasické zalepovací se čtyřmi lepítky.

Jak ti byly velikostně ty Maxi Plus? Já mám velikost mezi S a M. Myslíš, že mi nebudou velké?

invix
Příspěvky: 44
Registrován: pát 17. kvě 2019 23:23:59
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: ID - Slip

Příspěvek od invix » pon 30. lis 2020 19:30:15

Hele jestli ses větší esko /menší emko tat ti padnou a asi i budou docela sedět já mám m/l a mě mají tendenci sjíždět když sou plný. Jinak nejsou vůbec špatný.


Odpovědět