Plenky Dailee - recenze

Vše o plenkách
Odpovědět
Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od Firzen » sob 25. dub 2020 17:19:04

Ahoj, rozhodl jsem se vyzkoušet plenky DAILEE Slip Premium Maxi Plus, které jsem nedávno zahlédl v nabídce jednoho eshopu. Nosil jsem je dva dny v podstatě nepřetržitě, a rád bych se podělil o mé dojmy. :)

Absorbce
V průběhu dvoudenního nošení plenka vydržela průměrně 3 počůrání, někdy však i 5, záleží však na velikosti měchýře. Absorpce je tedy srovnatelná například s Tena Slip Super. Během dne by měla vydržet cca 4 až 6 hodin. Rychlost absorbce je velmi dobrá, a plenka ma vzhledem ke své tloušťce velmi dobré postranní bariéry. Výrobce uvádí absorbci 4000ml, nicméně toto je velmi nadsazené, podle mě to bude spíš kolem 1700ml, ale netestoval jsem to. Kdyby to někdo otestoval a změřil, budu rád.

Pocit sucha a kvalita savého jádra
Pocit sucha není u této plenky nic moc. Absorbce je poměrně rychlá, ale po použití budete mít neustálý pocit mokra. To může být nicméně praktické pro nácvik chození na toaletu či nočník. ;-)
Pozitivní je, že savé jádro drží při sobě a nemá tendenci se uvnitř trhat. Také jsem nezaznamenal problém s kvalitou vnějšího materiálu.

Střih a kvalita lepítek
Střih je u této plenky dost unikátní. Plena je velmi měkká a jemná na dotek, a při natažení má tendenci se sama vytvarovat, což zmenšuje šanci protečení. Má čtyři velcro lepítka, která lze použít opakovaně, nicméně při každém opětovném zalepení lepítka slábnou, což se zdá být případ všech velcro lepítek. V zadní části s lepítky se nachází elastický pruh, díky kterému jde plenku zafixovat (alespoň v mém případě) lépe, než jakoukoli jinou, co jsem dosud vyzkoušel. Z pohledu elastičnosti bych plenku přirovnal k těm natahovacím. Je to vlastně takový hybrid mezi natahovacími a zalepovacími plenkami – nicméně s mnohem lepším střihem, než např. plenky s fixačním pásem.

Nošení ve dne a v noci
Pokud člověku nevadí, že plenku je nutné častěji měnit, pak se jedná o skvělou volbu pro denní nošení. Plenka je pod oblečením takřka neviditelná, a prakticky vůbec nešustí (méně, než Tena s prodyšným povrchem). Díky nadstandardní měkkosti se hodí i pro aktivní činnosti a dlouhou chůzi. Pro noční použití bych tyto plenky příliš nedoporučoval, neboť v leže ani na boku neabsorbují příliš dobře, a často protečou již při prvním počůrání.

Velikost balení a cena
DAILEE Slip Premium Maxi Plus se prodává v balení po 28 kusech s cenou kolem 460 Kč včetně DPH. Jedna plenka tedy vyjde na asi 16 Kč.

Celkové hodnocení
DAILEE Slip Premium Maxi Plus jsou skvělé plenky pro všechny, kterým záleží na diskrétnosti. Díky lepítkovému designu a neobvyklé pružnosti v sobě spojují přednosti klasické a natahovací plenky, aniž by tím utrpěla ochrana proti protečení. Vzhledem k výhodné ceně proto určitě stojí za to je vyzkoušet.

PS: Fotky najdete v příspěvcích níže.

EDIT: Nedávno jsem tyto plenky znovu objednal, a přijde mi, že kvalita se zhoršila. Savé jádro už nedrží zcela pohromadě a má tendenci se shlukovat. Taktéž bych řekl, že jsou o něco tenčí, než dříve. Jsou to pořád v pohodě plenky, ale bývalo to prostě lepší.
Naposledy upravil(a) Firzen dne čtv 14. črc 2022 12:02:33, celkem upraveno 2 x.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od Firzen » sob 25. dub 2020 17:20:51

Vzhled složené plenky Dailee
Vzhled složené plenky Dailee
IMG_20200425_164302.jpg (155.41 KiB) Zobrazeno 3425 x
Porovnání tloušťky se Seni Quattro a Tena Slip Maxi
Porovnání tloušťky se Seni Quattro a Tena Slip Maxi
IMG_20200425_164230.jpg (171.43 KiB) Zobrazeno 3425 x
Rozložená plenka Dailee
Rozložená plenka Dailee
IMG_20200425_164427.jpg (264.57 KiB) Zobrazeno 3425 x
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od Firzen » sob 25. dub 2020 17:21:56

Elastická zadní část plenky:
IMG_20200425_164544.jpg
IMG_20200425_164544.jpg (182.44 KiB) Zobrazeno 3425 x
IMG_20200425_164556.jpg
IMG_20200425_164556.jpg (144.25 KiB) Zobrazeno 3425 x
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Abelin
Příspěvky: 8
Registrován: pát 29. bře 2019 15:17:21
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od Abelin » stř 29. dub 2020 17:15:55

Super recenze, díky! Líbí se mi ten anatomický tvar, to zní dobře. Ale to že jsou potřeba měnit častěji, nevím.. Ale stojí to za pokus :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od Firzen » stř 29. dub 2020 21:35:54

Ahoj :-) No, zase tak často ne - 3 by ti měly stačit na celý den kromě noci. :-) To je celkem normální u "denních" plenek, co nejsou příliš tlusté.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

ptav
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. srp 2019 22:31:43
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od ptav » pát 08. kvě 2020 7:15:19

Dobrá recenze, jen tak dál, plen je celá spousta.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od kluk-v-plenkach » úte 26. kvě 2020 11:28:42

Právě jsem si dvě balení zkušebně objednal- tak uvidíme zda budu spokojený ;) Samozřejmě ty s největší savostí :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky Dailee - recenze

Příspěvek od gxl » čtv 04. čer 2020 10:37:45

Tak neodolal jsme a objednal :) Po cca týdenním užívání bych je hodnotil:

No určitě nemají udávanou obsorbci 4000ml. Takže nepočítejte, s celodenními hrátkama a boulí mezi nohama, kterou by vám zde kde kdo záviděl. Ale jinak jednoznačně super plenky pro běžné denní, nebo jako v mém případě pro noční nošení. Velmi pohodlně, možná bych se nebál říct, že to jsou dokonce nejpohodlnější plenky (čistě subjektivní názor) velmi diskrétní. Velmi zajímavý je pružný pás a kvalitní lepítka. A to vše za velmi příjemnou cenu. Takže suma sumárum určitě se zařadily mezi oblíbené stálice, vedle SENI super trio, nebo igelitové MoliCare.


Odpovědět