Menší tragédie

Vše o plenkách
Odpovědět
Aneta
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 03. bře 2022 15:38:10
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Menší tragédie

Příspěvek od Aneta » pát 04. bře 2022 12:18:43

Ahoj, ještě mi včera přišel jeden balíček. Tenkrát od abeny. Na konci přidám odkaz. Diskrétnost balení byla o trochu lepší úrovni než u molicare ale ne tak dostačující jak by bylo potřeba. Takové malé zklamání. Jinak plena byla obrovská, lepítaka byla kvalitnější než u molicare. Co se týče absorce nic moc extra. Materiál lechce zklamal. Byla použita textilní látka. Což nebylo potom to ono. Jinak hodnotím i s doručením 6,7/10.
https://www.abena.cz/vzorky-zdarma-7/
InShot_20220304_121746632 (1).jpg
InShot_20220304_121746632 (1).jpg (123.2 KiB) Zobrazeno 2302 x

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Menší tragédie

Příspěvek od gxl » pát 04. bře 2022 15:00:47

Dovolím si připsat i své zkušenosti:
PROPDYŠNÉ BOKY JSOU MOR!!! Nedá se to pořádně utáhnout kolem boků a hlavně při spánku u mě dochází často k protečení přes ty prodyšné boky. Takže výsledek je mokrá postel. Po delší době má povrch tendenci vlhnout. Ne že by to šlo vidět na oblečení, ale je to nepříjemné. Na normální běžné denní nošení, když se člověk přebaluje cca co 4-6 h asi relativně OK, ale na spaní a delší dobu jsou špatné!

Nejsou už na mém nákupním seznamu :(

Midwaysvk
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27. pro 2019 13:12:07
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Menší tragédie

Příspěvek od Midwaysvk » sob 05. bře 2022 10:38:03

Hmm trošku sa mi niečo nezdá. Že by len náhoda a užívateľ Aneta a užívateľ Lolka mali rovnakú podlahu? Alebo žeby niekto mal 2 účty? 😅😅
Nejak mi to nesedí tu 😅

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 104
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Menší tragédie

Příspěvek od Diaperloverman » stř 18. kvě 2022 19:21:02

Tak ja kupuji na den abri form m3 comfort a super a na noc m4 a na to trenky aby se nerozlepili lepitka
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Menší tragédie

Příspěvek od DreamerZ » ned 18. zář 2022 21:06:33

gxl píše:
pát 04. bře 2022 15:00:47
Dovolím si připsat i své zkušenosti:
PROPDYŠNÉ BOKY JSOU MOR!!! Nedá se to pořádně utáhnout kolem boků a hlavně při spánku u mě dochází často k protečení přes ty prodyšné boky. Takže výsledek je mokrá postel. Po delší době má povrch tendenci vlhnout. Ne že by to šlo vidět na oblečení, ale je to nepříjemné. Na normální běžné denní nošení, když se člověk přebaluje cca co 4-6 h asi relativně OK, ale na spaní a delší dobu jsou špatné!

Nejsou už na mém nákupním seznamu :(
To jsi napsal o těch netkaných bez fólie přesně. Ještě dodám, že stačí i trochu založit a natahuje se to, takže pak nedrží kde má atd. Vytrhávání lepitek....
Nechápu, že výrobci kašlou na zkušenosti uživatelů. Na Západě si vybudovali i krytí PEu Žena i dalších, ale k nám se nedodávají, zase jen jsme pro ně podřadní.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Menší tragédie

Příspěvek od DreamerZ » ned 18. zář 2022 21:25:28

gxl píše:
pát 04. bře 2022 15:00:47
Dovolím si připsat i své zkušenosti:
PROPDYŠNÉ BOKY JSOU MOR!!! Nedá se to pořádně utáhnout kolem boků a hlavně při spánku u mě dochází často k protečení přes ty prodyšné boky. Takže výsledek je mokrá postel. Po delší době má povrch tendenci vlhnout. Ne že by to šlo vidět na oblečení, ale je to nepříjemné. Na normální běžné denní nošení, když se člověk přebaluje cca co 4-6 h asi relativně OK, ale na spaní a delší dobu jsou špatné!

Nejsou už na mém nákupním seznamu :(
To jsi napsal o těch netkaných bez fólie přesně. Ještě dodám, že stačí i trochu zapotit a natahuje se to, takže pak nedrží kde má atd. Vytrhávání lepitek....
Nechápu, že výrobci kašlou na zkušenosti uživatelů. Na Západě si vyvzdorovali i krytí PE u Tena i dalších, ale k nám se nedodávají, zase jen jsme pro ně podřadní.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."


Odpovědět