Zalepovací kalhotky s PE fólií

Vše o plenkách
Odpovědět
DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od DreamerZ » úte 04. říj 2022 16:18:11

Jaké zalepovací kalhotky s plastovým krytím vám nejvíc vyhovují a kde je kupujete?
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od gxl » stř 05. říj 2022 14:27:32

Bohužel v normálním obchodě (lékárně/zdravotnické potřeby) plné PE už asi nekoupíš. Částečně PE jsou ještě od ID, ale ty mi moc nesedí a protékají po prodyšných bocích.
Dobré zkušenosti mám s Forma Care X Plus M https://mmmm.sk/cs/shop/forma-care-x-plus-m/

Jasmin68
Příspěvky: 2
Registrován: ned 02. říj 2022 9:55:35
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od Jasmin68 » stř 05. říj 2022 18:32:34

Ahoj. Mozem sem posla fotky?

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od DreamerZ » stř 05. říj 2022 21:22:11

Moc lidí to ani neví, ale Hartmann na Slovensko dodává ještě Molicare s fólií, měly by to být
https://www.benulekaren.sk/molicare-sli ... 0-ml-14-ks
ale je tam problematická doprava a její ceny. To tak, kdo to nemá daleko - jezdit si pro ně.
Ale snad tu dají vědět i další a jak třeba berou ze zahraničí.
Zajímají mne a snad i další hlavně také přijatelné ceny, zejména, když potřebujeme víc jak 1 za den.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od gxl » čtv 06. říj 2022 14:31:03

Já jsem je taky bral z Benu (https://www.benu.cz/kalhotky-absorpcni- ... 157ml-14ks) ale už delší dobu jsou nedostupné :(

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od DreamerZ » pát 07. říj 2022 0:24:49

Na Slovensko je dodávají, ale zatím nemám vymyšleno, jak je za rozumnou dopravu dostat k nám.
Pořád ale hledám i alternativy, nejlépe s folií po celém povrchu. Jako jsou Tena Original, Tena Active, nebo italké Pharma a podobně. Problém je ale stejný - aby doprava nebyla tak drahá. Bylo by báječné, kdyby třeba někdo, kdo jezdí ven, byl ochotný dovážet za rozumnou odměnu.
Je pěkné, když někteří třeba nabízejí vysloveně kalhotky ABDL, ty by byly jistě báječné např. co do savosti, jenže ty ceny, zejména u překupníků, jsou hrozné. To je tak pro někoho, kdo si 2x za týden "zablbne", ale kdo opravdu má spotřebu větší, je to pak likvidační.
Já jsem schopný např. zajistit PVC ochranné za ceny běžně v ČR bezkonkurenční, ale to by musel být seriózní spolek, kdy se složí aspoň záloha a ti lidé chápou, že trvá třeba měsíc, než přijdou.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zalepovací kalhotky s PE fólií

Příspěvek od Firzen » pát 07. říj 2022 19:04:20

Zkuste https://www.citycare24.de/. Mají tam toho docela hodně a často za velmi dobré ceny. Poštovné už bohužel není fixní, jak bývalo, ale i tak je pořád celkem rozumné. Mají tam například ty zmíněné Tena Slip Original - a navíc nesmírně levné!
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.


Odpovědět