nejlepší natahovací pleny

Vše o plenkách
Odpovědět
Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od Lonkysek » ned 18. pro 2022 17:37:02

Ahoj, které jsou podle vás nejlepší co se týče savosti i ochrany? že když sednu at nemám pod sebou mokrý flek. podle obvodu pasu bych měl mít M ale S mi sedí víc

paja
Příspěvky: 69
Registrován: stř 05. pro 2018 13:26:33
Bydliště: Tábor
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od paja » ned 18. pro 2022 21:55:20

Ahoj.Mě nejvíc vydržely z volně prodejných natahovačky z Tesca,ty jsou ale v uni velikosti M/L.A taky z DM drogerie.Z Rossmann drogerie a z billy mají savost mnohem menší.

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od gxl » pon 19. pro 2022 10:04:51

Za mě buď TENA nebo BetterDry Pull-On M8 (https://mmmm.sk/cs/product/betterdry-pull-on-m8/)

Všeobecně plenky velikosti S mají podstatně menší savost než M.

Uživatelský avatar
phoenix83
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 19. lis 2020 8:49:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od phoenix83 » čtv 22. pro 2022 14:11:45

Za mna Tena Pants S. Tiež by som mal mat podľa obvodu M, ale myslím, že S sú lepšie. Kvôli diskrétnosti. Nosím ich aj von pod oblečenie. Niesu poznať a niečo aj vydržia. Jasné, že menej ako M, ale tie S mi pasujú lepšie.
Dobré sú aj Depend Normál S/M len málo toho vydržia, tie sú fakt skôr len na von, keď chceš mat na sebe plienku, ale jednu dávku vydržia.
Skúšal som aj Molicare Mobile S. Neboli zlé, ale mali vyšší pás a trochu horšie mi sedeli.
Úplne sklamanie bolo pri Abri Flex S1, to nevydržalo nič. Tie neodporúčam vôbec.
A posledne som skúšal aj rakúske Tena Men Pants M modré, po novom ich značia ako s/m, ale nieje to ono. Čakal som od nich viac.

Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od Lonkysek » čtv 22. pro 2022 21:29:56

phoenix83 píše:
čtv 22. pro 2022 14:11:45
Za mna Tena Pants S. Tiež by som mal mat podľa obvodu M, ale myslím, že S sú lepšie. Kvôli diskrétnosti. Nosím ich aj von pod oblečenie. Niesu poznať a niečo aj vydržia. Jasné, že menej ako M, ale tie S mi pasujú lepšie.
Dobré sú aj Depend Normál S/M len málo toho vydržia, tie sú fakt skôr len na von, keď chceš mat na sebe plienku, ale jednu dávku vydržia.
Skúšal som aj Molicare Mobile S. Neboli zlé, ale mali vyšší pás a trochu horšie mi sedeli.
Úplne sklamanie bolo pri Abri Flex S1, to nevydržalo nič. Tie neodporúčam vôbec.
A posledne som skúšal aj rakúske Tena Men Pants M modré, po novom ich značia ako s/m, ale nieje to ono. Čakal som od nich viac.
ted tu došly na trh tena pants maxi s tak se je taky chystám vyzkoušet

ptav
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. srp 2019 22:31:43
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od ptav » ned 22. led 2023 11:39:05

Natahovací příliš nenosím, ale pokud už ano, pak vedou Tena. Zkoušel jsem i jiné, ale buď takřka nic nevydrží, nebo hůř sedí.

Uživatelský avatar
phoenix83
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 19. lis 2020 8:49:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od phoenix83 » pon 30. led 2023 13:53:13

Tak tie naťahovacie Teny zmenili. Bol som si kúpiť klasicky Tena Pants Plus S. Dali mi balík ako vždy. Až doma, keď som ich načal, tak som videl, že sú iné. Pribudol cez stred jeden indikátor vlhkosti. Je taký klasický žlto-zelený, ktorý sa zmení na modro. Po vytiahnutí som zbadal, že sa zmenila aj veľkosť. Sú o dosť užšie ako tie staré. A v spodnej časti už nie je takové to vybranie alebo spevnenie, ktoré bolo charakteristické pre tieto plienky. Tak mi to prišlo, ako by to boli úplne iné plienky. Išiel som ich skúsiť. Trochu asi urobili aj tú naťahovaciu časť voľnejšiu, lebo sa mi obliekali lepšie, ako tie staré. Hoci obvod pása majú obe písaný do 85cm (ja mám 90cm) obliekol som ich bez problémov, tieto nové teda ešte lepšie. Sadli mi dobre, tam som nepozoroval zmenu. Pri dlhšom nosní u starých sa začalo to savé jadro žmoliť a aj trochu trhať. Nové, aj pri dlhom nosení, mali stále jadro v celku (mal som ich na skúšku bez použitia 24 hodín v kuse a jadro sa ani nežmolilo ani neoddeľovalo od zvyšku). Po použití sali dobre, ale to aj tie staré. Toto ostalo bez zmeny. Pobrali cca taký istí objem (vzhľadom na to že sú užšie). A v balíku je ich po novom 15, starých bolo 14.
Za mňa, bál som sa tej zmeny, ale sú dobré
Přílohy
IMG_4480.JPG
IMG_4480.JPG (79.93 KiB) Zobrazeno 967 x
IMG_4483.JPG
IMG_4483.JPG (115.41 KiB) Zobrazeno 967 x

paja
Příspěvky: 69
Registrován: stř 05. pro 2018 13:26:33
Bydliště: Tábor
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: nejlepší natahovací pleny

Příspěvek od paja » čtv 09. bře 2023 23:24:24

Preferuji natahovačky a tyhle vypadají super.


Odpovědět