Můj výlet do světa dudlíků.

Malé děti mají stále něco v puse :) Cucání dudlíků je příjemné, uklidňující a pomáhá odstraňovat stres.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Můj výlet do světa dudlíků.

Příspěvek od PakoDaddy » čtv 05. lis 2020 21:52:17

Výlet, ze kterého se už asi nevrátím. Po dlouhá léta, spíše už desítky let, jsem se považoval za čistého DL. I když i to je těžké říci, protože každý to máme trošku jinak. Rád se v plenkách stydím a když jsou hodně počůraná a hřejí, tím lépe. Ale o tom jindy a jinde. Před pár měsíci, možná tomu bude rok, jsem se zdráhal jít nakupovat se ženou do obchoďáku. Chvíli jsem se vymlouval a pak jsem souhlasil za podmínky, že navštívíme mé oblíbené oddělení. Samozřejmě mluvím o uličce pro miminka. A když jsem se z ní nemohl utrhnout, dostal jsem povolení koupit si kojeneckou láhev. Už jsem kdysi nějakou měl, ale tahle byla luxusní, skleněná s holčičím motivem (už jsem říkal, že moje AB miluje růžovou?) a měla silikonový, ale velmi příjemný dudlík. Během pár týdnů jsem vytvořil recepturu na výbornou kašičku a od té doby nic jiného nesnídám. Kdo by měl zájem:

Do smoothie mixéru:
1 díl Sunar rýžová kaše na dobrou noc (banánová nebo sušenková)
1 díl Sunar mléčná výživa batolecí od jednoho roku (nekupujte verzi pro menší miminka, příšerně nadýmá, už chápu, proč pořád brečí :-)
1 díl syrovátková bílkovina
1/16 dílu PRONATUR vláknina pro děti
na porci 72g směsi, 360ml teplé vody, 1 banán, rozmixovat
Vystačí na dvě běžné kojenecké láhve, kaloricky i složením kvalitní snídaně pro středně pracujícího muže.

Tak. A když jsem se naučil tak pěkně snídat a začínat den dokonalou prevencí proti stresu, byl jsem nadmíru spokojený. Až dva, tři měsíce poté jsem se náhodou zarazil u nějaké reklamy na obchod pro miminka. Reklamy, kterým se podařilo překonat AdBlock a překrýt mi rozečtený článek. Udělal jsem výjimku a klikl na reklamu. A jak jsem se tak probíral sekcemi obchodu a snil, došel jsem ke kategorii "Vše na spinkání" a hned poté se mi otevřela stránka s dudlíky. Zprvu jsem ji zkoumal se zájmem čistě vědeckým. Kdo si pamatuje dudlíky z předrevoluční éry, ví, že to zase tak vábné a zajímavé předměty nebyly. Ovšem současný výběr mě ohromil. Desítky výrobců, barev, tvarů, materiálů a velikostí - oči mi přecházely. A v hlavě mi začal nějaký čertík našeptávat, že by se to mělo zkusit. První jsem objednal holčičí pro 18-24 měsíců od NUKu a docela mě zklamal, z fotografie v e-shopu nebyl vidět tvar a kombinace tvrdého silikonu a anatomického tvaru mě příliš neuspokojovala. Ale můj zájem neutuchal a začal jsem obcházet stránky výrobců. Dělal jsem si přehled. Dnes mám v excelu úhlednou tabulku s fotografiemi, popisy, cenami a hlavně vlastními posudky. Na noc používám plochý, měkký silikonový dudlík od LOVI, protože nepřekážel a naučil jsem se s ním spát až do rána, aniž bych jej ztrácel. Přes den pak mám nejraději latexový tvaru třešinka, velikost 3 od CANPOLu. Mimochodem CANPOL také vyrábí největší dostupný dětský dudlík, ale bohužel jen v silikonu. No...zase se neprokousne. Někomu možná přijdou tyhle dudlíky malé, ale pokud nemáte vousy (já si je oholil), tak ty velké třešinky dosáhnou, stejně jako savička kojenecké láhve, na přední část měkkého patra. Místa, kde se podle buddhistů stýkají čakry. Velmi citlivého místa, jak potvrdí stoupenci francouzského líbání (či orálního sexu, jak kdo chce). Ale dle mého je tohle záložní centrum rozkoše důvodem, proč už se dudlíku jen tak nevzdám. To je zatím k dudlíkům asi všechno, ale určitě se k nim ještě někdy vrátím. PS: Ať žijí roušky ;-).
PS: K dudlíku si kupte řetízek. Jsou cool!
Naposledy upravil(a) PakoDaddy dne ned 10. dub 2022 5:50:26, celkem upraveno 1 x.
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Můj výlet do světa dudlíků.

Příspěvek od Treti oko » sob 07. lis 2020 18:49:51

U mě je to přesně naopak: Já od svejch 13 - 14 používám (až na nějaký pauzy více či méně dlouhý) dudlík prakticky denně. Plínky dorazily až v r. 2010 a od tý doby se to veze, pěkně komplet.

Akorát si vyrábím vlastní savičky, bo ani ty největší pro děcka nesplňují moje požadavky.

Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Můj výlet do světa dudlíků.

Příspěvek od PakoDaddy » čtv 16. zář 2021 20:41:24

Treti oko píše:
sob 07. lis 2020 18:49:51
U mě je to přesně naopak: Já od svejch 13 - 14 používám (až na nějaký pauzy více či méně dlouhý) dudlík prakticky denně. Plínky dorazily až v r. 2010 a od tý doby se to veze, pěkně komplet.

Akorát si vyrábím vlastní savičky, bo ani ty největší pro děcka nesplňují moje požadavky.
A z čeho je vyrábíš? Ze silikonu nebo latexu?
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Můj výlet do světa dudlíků.

Příspěvek od Treti oko » pát 17. zář 2021 22:21:44

Silikon nemám rád, postup je totožný.

Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Můj výlet do světa dudlíků - update

Příspěvek od PakoDaddy » ned 10. dub 2022 6:03:45

Přešel nějaký čas a období experimentování je, zdá se, u konce. Po nějakém čase jsem definitivně opustil netrvanlivý latex a přešel ke značce Lovi, jejichž největší velikost spolu s plochým tvarem savičky u štítku zajišťovala dobré držení v ústech a stávalo se, že mi za celou noc nevypadl. Navíc vypadaly dobře v mé oblíbené růžové. Před čtrnácti dny jsem ale z Amazonu objednal LittleForBig 3. generace a po několika dnech jsem přešel na tento model definitivně. Trvá chvíli si zvyknout, ale skvěle vyplňuje ústní dutinu mezi jazykem a měkkým patrem, stimuluje k sání a výborně drží v ústech. Co postrádám, je kroužek na upevnění, ale to je detail. Poměrně velký štítek svádí k dekorování, nad tím ještě budu přemýšlet. Ale vzhledem k životnosti a velmi uspokojivým vlastnostem jej považuji za dobrou investici. https://www.amazon.co.uk/LittleForBig-B ... 1653527031
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.


Odpovědět