Vyhody a nevyhody dudlani

Malé děti mají stále něco v puse :) Cucání dudlíků je příjemné, uklidňující a pomáhá odstraňovat stres.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Vyhody a nevyhody dudlani

Příspěvek od Treti oko » sob 03. čer 2017 14:07:14

Kdyz reknu, ze za celej muj dosavadni zivot jsem nebyl schopnej toho nechat, tak nekecam. Podle toho, co mi rikala moje mama, tak s tim byl velkej problem, ale nakonec ve skoro trech uz mi dudlika nedavala. Pak prisla na svet moje segra a jeden dudlik jsem "zmizel" a tajne dudlal. Az jednoho dne zmizel doopravdy (kupodivu to ani nikdo nijak nekomentoval) a to uz mi bylo skoro sest let. Prani dudlat nezmizelo, ale nenachazel jsem zpusob, jak se k nejakymu dudliku dostat aniz by se to rodicove domakli. Az nekdy v r. 1992 nebo 1993 jsem sebral odvahu a sel na "nakup." Darilo se mi to drzet v tajnosti asi pet let, nez jsem byl odhalen... Ale o tom psat ted nechci.

Proc dudlik ? Ani vlastne nevim. Teda vim: Relax. Kdo z vas spi s dudlikem ? - Pomaha proti chrapani, cimz uz jsem vyjmenoval aspon dve zakladni vyhody. Pokud mam nekdy prilezitost dudlat +/- celej den, tak pada k zemi i moje relativne vysoka spotreba tabaku.

Hlavni nevyhoda (a asi jedina) je vyoseni prednich zubu. Kdo vi o cem mluvim, tak muze timto zpusobem odhalovat ostatni uzivatele. Naposledy jsem si toho vsimnul u jedny zensky (pozdeji jsem zjistil, ze si nosi s sebou nejeden dudlik v kabelce,) ale a) moc chlasta a b) je minimalne o 25 let starsi nez ja.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Vyhody a nevyhody dudlani

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 04. čer 2017 16:07:03

Mezi puberťáky přichází různá móda.. kéž by tak jednou třeba i dudlání, od toho už je jen kousek k plenkám :) I když u nás v Albertu jdou hodně na odbyt lízátka jako dudlíky :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Vyhody a nevyhody dudlani

Příspěvek od Treti oko » pon 05. čer 2017 13:46:45

No, svyho casu se vidalo kdesi na zapad od cz celkem bezne mlady slecny s dudlikem v puse v mnozstvi vetsim, nez mallym. Akorat nemuzu po takovy dobe najit ten obrazek... Ja ho mam, ale v jinym PC a to je dlouhodobe mimo provoz. Situace dospela do stadia, kdy se nad tim pozastavily i noviny.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Vyhody a nevyhody dudlani

Příspěvek od kluk-v-plenkach » stř 07. čer 2017 8:38:55

No, všechno může jednou přijít.. i tady k nám. :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Vyhody a nevyhody dudlani

Příspěvek od Treti oko » pon 16. črc 2018 16:06:36

Pred nejakym casem takhle odpoledne jdu po ulici a v protismeru jde typek s cervenym dudlickem v puse. O asi dva dny pozdeji na stejnym miste ta stejna scena, ale dudlicek bilej. Par nenapadne polozenejch dotazu mi dalo odpoved, ze si casto dava... No, nechci nikoho navadet, takze ne konkretne. Ale muzu (i za sebe) rict, ze kdybych byl odvaznejsi (nebo vetsi blazen - tezko rict,) tak bych mozna delal to stejny. Jenze ja mam tezkej problem: Jsem osoba s urcitym dost verejnym zamestnanim a nemuzu si dovolit, aby o me sly nekde nejaky nezadouci kecy - muze me to znicit.

Shrnuto: Dostat se k dudlani pres stavy nestrizlivosti neni zaden problem: Vcera jsem potkal kolem treti rano ctyri pekne nality mlady holciny (max. 22) a tlacily nejakej kocarek, co se hodinu pred tim valel u popelnic o par ulic vedle. Pozdravily me, jedna z nich v tom kocarku sedela a cucala svuj palec. Odpovedel jsem jim na pozdrav, ale sel jsem dal - na me moc mlady...


Odpovědět