Příležitostná pečovatelka

V zahraničí jsou tyto salónky pro dospělé děti relativně dost rozšířené, u nás je to ale horší. Své případné zkušenosti, ale i otázky a nabídky pište sem.
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Treti oko » ned 09. pro 2018 14:58:04

Já zas takovej introvert asi nejsem, ale tohle na sebe nevykecám snad ani po flašce rumu. ALE pokud se někde rozjede řeč na téma, tak začnu sondovat, případně se k tomu vrátím jindy a jinde. Někdy stačí i blbá poznámka...

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 09. pro 2018 16:26:44

Po alkoholu hodně lidí dělá zvláštní věci :D ..to by možná i leckterá holka si na sebe vzala plenku (a třeba se jí to ještě zalíbí). Samozřejmě nedělám z nikoho alkoholika, ale zas na druhou stranu bohužel jsme národ co dost pije a podle toho to vypadá (to jde vidět i na akcích v supermarketech.. vodka, rum, becher.. a a jak stojím na infu, tak to vidím nejlíp jak moc se chlatá :D ).
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Treti oko » ned 09. pro 2018 19:21:28

Jo, lidi nalitý a pod vlivem sněhu (teď nemyslím tu bílou věc, co padá z nebe) dělají všelijaký zběsilý věci. Viz ta moje story z léta - nakopíruju to sem, ať to nikdo nemusí hledat:
Treti oko píše:
pon 16. črc 2018 16:06:36
jsem potkal kolem treti rano ctyri pekne nality mlady holciny (max. 22) a tlacily nejakej kocarek, co se hodinu pred tim valel u popelnic o par ulic vedle. Pozdravily me, jedna z nich v tom kocarku sedela a cucala svuj palec. Odpovedel jsem jim na pozdrav, ale sel jsem dal - na me moc mlady...
Třeba takhle by se dalo někoho natáhnout do klubu. Jsem to dokonce i chvíli zvažoval, byť by se jednalo vysoce pravděpodobně jen o nějakej sex bez ozdob. Tady by ta blbá poznámka mohla něco udělat. Stejně nemám zájem o ožralou milenku, to je sex o ničem.

Pak je tady eště možnosť využít televizi apod., některý příběhy CSI aj. se dají použít jako námět na debatu. Jen bych se vyvaroval dílu CSI s názvem Baby King.

Nejhorší je stejně to rozhodnutí: Nikdy nebo teď, ale pak už nebude cesty zpět.

Believer
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30. čer 2019 14:15:27
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Believer » ned 30. čer 2019 14:34:54

Já bych klidně někomu pomohla :) jen se z toho dotyčný vždy vymluví nebo nejsou prostory.

kamzub
Příspěvky: 14
Registrován: úte 02. črc 2019 23:43:14
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od kamzub » úte 02. črc 2019 23:54:51

Believer píše:
ned 30. čer 2019 14:34:54
Já bych klidně někomu pomohla :) jen se z toho dotyčný vždy vymluví nebo nejsou prostory.
Ahoj, rád budu Tvym miminkem. Jak se domluvíme?

Believer
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30. čer 2019 14:15:27
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Believer » čtv 04. črc 2019 10:32:55

kamzub píše:
úte 02. črc 2019 23:54:51
Believer píše:
ned 30. čer 2019 14:34:54
Já bych klidně někomu pomohla :) jen se z toho dotyčný vždy vymluví nebo nejsou prostory.
Ahoj, rád budu Tvym miminkem. Jak se domluvíme?
Ahoj napiš mi prosím soukromou zprávu nebo email dreamer1991@seznam,cz (dreamer1991 zavináč seznam.cz)

Tomik 21
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 23. dub 2020 16:15:30
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Tomik 21 » čtv 23. dub 2020 20:42:06

Tak ctu tady ze mam asi velke stesti u pritekyne.

Uživatelský avatar
Tyrion
Příspěvky: 16
Registrován: úte 12. lis 2019 10:20:44
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Tyrion » pon 04. kvě 2020 18:59:39

Si nemyslete, profesionálních domin, které se tomuhle věnují je v ČR několik, mám několik osobních zkušeností. Teď s korona krizí je to teda o dost horší. Nicméně ty aktivní si vystavují i inzeráty na internetu (profidominy cz). Je to taky smutný obraz českého zdravotnictví, že si sestřičky a doktorky přivydělávají jako dominy a pečovatelky, ale já z toho mám perverzní prospěch, no. Chápu že deset tisíc za noc/víkend není pro mnoho lidí průchozích a zadarmo je to nejlepší, ale zase lepší než nic.
27, východní Čechy, switch, MDLB i DDLG. Lookin for action ^^

adbabymamka
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. úno 2021 22:10:36
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od adbabymamka » pát 12. úno 2021 22:42:13

Vzhledem k situaci jaká je zvažuji dělat příležitostně ( možná i pravidelně) pečovatelku o dospělé děti. Přebalování, krmení, hraní si je jasné v případě velkeho zájmu a nadstandardní ceny i kojení, ale ráda bych věděla, co treba je pro vás důležité? Nějak konkrétní zvláštní požadavky? Prosím o seriózní odpovědi děkuji

Uživatelský avatar
Tyrion
Příspěvky: 16
Registrován: úte 12. lis 2019 10:20:44
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Tyrion » ned 14. úno 2021 10:58:34

To je slovo do pranice, pokud to teda není zase nějaký další trolling. Každý má o takovém zážitku vlastní představu, takže je určité dobré dopředu zjistit, jak to kdo má a co ho baví, třeba e-mailem nebo po telefonu. Na druhou stranu i to je věc, u které musíš mít hranice, jinak budeš mít neustále plnou schránku nadržených fantazií a žádný kšeft. V tom ohledu je to trochu o nervy.
Co se zvláštních požadavků týče, každý má asi vlastní sadu, mě se hodně líbí zažívat cizí iniciativu, že mě někdo vede a říká mi co mám dělat a taky třeba přijetí, že i když jsem počůránek, tak to nevadí. Jsou mezi námi i tací, kteří touží být v posteli znehybnění a každou hodinu kontrolovaní "mamkou". Někdo by zas rád vyrazil na procházku a stačí mu ten adrenalin :) ... Našli by se tu možná i tací, kteří by toužili po nějakém tematickém virtuálním vedení a i za to si holky nechávají platit. V současný situaci asi nepotřebuješ mít extra zázemí nebo vybavení, protože jej beztak nemá nikdo. Určitě si dej pozor, abys zbytečně neodhalovala svoje soukromí, klidně si na to kup speciální sim kartu a založ speciální e-mail. Jinak jsem ve východních Čechách a jsem zvědavý, třeba mám zájem :ugeek:
27, východní Čechy, switch, MDLB i DDLG. Lookin for action ^^


Odpovědět