Příležitostná pečovatelka

V zahraničí jsou tyto salónky pro dospělé děti relativně dost rozšířené, u nás je to ale horší. Své případné zkušenosti, ale i otázky a nabídky pište sem.
Treti oko

Re: Příležitostná pečovatelka

Příspěvek od Treti oko » ned 09. pro 2018 14:58:04

Já zas takovej introvert asi nejsem, ale tohle na sebe nevykecám snad ani po flašce rumu. ALE pokud se někde rozjede řeč na téma, tak začnu sondovat, případně se k tomu vrátím jindy a jinde. Někdy stačí i blbá poznámka...

kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 09. pro 2018 16:26:44

Po alkoholu hodně lidí dělá zvláštní věci :D ..to by možná i leckterá holka si na sebe vzala plenku (a třeba se jí to ještě zalíbí). Samozřejmě nedělám z nikoho alkoholika, ale zas na druhou stranu bohužel jsme národ co dost pije a podle toho to vypadá (to jde vidět i na akcích v supermarketech.. vodka, rum, becher.. a a jak stojím na infu, tak to vidím nejlíp jak moc se chlatá :D ).
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Treti oko

Příspěvek od Treti oko » ned 09. pro 2018 19:21:28

Jo, lidi nalitý a pod vlivem sněhu (teď nemyslím tu bílou věc, co padá z nebe) dělají všelijaký zběsilý věci. Viz ta moje story z léta - nakopíruju to sem, ať to nikdo nemusí hledat:
Treti oko píše:
pon 16. črc 2018 16:06:36
jsem potkal kolem treti rano ctyri pekne nality mlady holciny (max. 22) a tlacily nejakej kocarek, co se hodinu pred tim valel u popelnic o par ulic vedle. Pozdravily me, jedna z nich v tom kocarku sedela a cucala svuj palec. Odpovedel jsem jim na pozdrav, ale sel jsem dal - na me moc mlady...
Třeba takhle by se dalo někoho natáhnout do klubu. Jsem to dokonce i chvíli zvažoval, byť by se jednalo vysoce pravděpodobně jen o nějakej sex bez ozdob. Tady by ta blbá poznámka mohla něco udělat. Stejně nemám zájem o ožralou milenku, to je sex o ničem.

Pak je tady eště možnosť využít televizi apod., některý příběhy CSI aj. se dají použít jako námět na debatu. Jen bych se vyvaroval dílu CSI s názvem Baby King.

Nejhorší je stejně to rozhodnutí: Nikdy nebo teď, ale pak už nebude cesty zpět.

Believer
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne

Příspěvek od Believer » ned 30. čer 2019 14:34:54

Já bych klidně někomu pomohla :) jen se z toho dotyčný vždy vymluví nebo nejsou prostory.

kamzub
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte dudlík?: Ano

Příspěvek od kamzub » úte 02. črc 2019 23:54:51

Believer píše:
ned 30. čer 2019 14:34:54
Já bych klidně někomu pomohla :) jen se z toho dotyčný vždy vymluví nebo nejsou prostory.
Ahoj, rád budu Tvym miminkem. Jak se domluvíme?

Believer
Pohlaví: Holka
Nosíte dudlík?: Ne

Příspěvek od Believer » čtv 04. črc 2019 10:32:55

kamzub píše:
úte 02. črc 2019 23:54:51
Believer píše:
ned 30. čer 2019 14:34:54
Ahoj, rád budu Tvym miminkem. Jak se domluvíme?
Ahoj napiš mi prosím soukromou zprávu nebo email dreamer1991@seznam,cz (dreamer1991 zavináč seznam.cz)

Odpovědět