???

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
subin
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. kvě 2017 15:42:38
???

Příspěvek od subin » ned 25. čer 2017 12:10:40

Tady se nic neděje. Dělejme s tim něco. :D
Jsem sub latexovy otrok a mužská rozmrdana devka, cubka a kurva v jednom. Miluju latex gumu kůži lycru a pod. materiály. Analni koliky pásy cudnosti a i plenky. Rád se chovám a oblekam jako devka. :oops:

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ???

Příspěvek od Treti oko » stř 28. čer 2017 14:19:40

A co jako ? Ze je nas tady jak do Mariase neni moje chyba. Tvoje taky ne.

Ale neco me napadlo: Znicit konkurecni forum... Ted za tohle asi dostanu pres prsty, ale ja jsem byl otamtud vyhozen, jeikoz tamni admini jsou papeztejsi nez sam papez.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ???

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 29. čer 2017 13:35:35

Oni se třeba zničí sami, spíš jak přetáhnout jejich uživatele sem ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ???

Příspěvek od Treti oko » pát 30. čer 2017 21:15:16

Jelikoz tam mam na trvalo zakaz, tak tam nemuzu "spamovat."

patrajsek
Příspěvky: 4
Registrován: pát 26. kvě 2017 17:12:38
Re: ???

Příspěvek od patrajsek » ned 02. črc 2017 8:36:42

Získat tu další lidi není nejspíš jednoduché,web musí ukázat že je lepší než konkurence.Třeba jinou nabídkou možností nákupu,obchodování s našimi potřebami ;) .Nevím,chce to něco co ty lidi zaujme a řeknou že tady je to,co jim chybělo :) .

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ???

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 03. črc 2017 10:50:16

Treti oko píše:
pát 30. čer 2017 21:15:16
Jelikoz tam mam na trvalo zakaz, tak tam nemuzu "spamovat."
spamování by dřív, či později ten BAN stejně vytvořilo i kdyby si ho tam teď neměl :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ???

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 03. črc 2017 10:52:29

patrajsek píše:
ned 02. črc 2017 8:36:42
Získat tu další lidi není nejspíš jednoduché,web musí ukázat že je lepší než konkurence.Třeba jinou nabídkou možností nákupu,obchodování s našimi potřebami ;) .Nevím,chce to něco co ty lidi zaujme a řeknou že tady je to,co jim chybělo :) .
Joo, ABDL eshop mě už taky napadl.. v zahraničí jich je víc, ale na českém trhu asi žádný (byť nějaké pokusy tu už byly).. Ovšem jen přeprodej věcí odjinud bez vlastního skladu znamená dlouhé dodací lhůty a vyšší ceny a na vlastní sklad nemám prostory (třeba volný pokoj v bytě pro začátek, hned si něco pronajímat je hloupost), ani dostatek financí na ty zásoby..
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

patrajsek
Příspěvky: 4
Registrován: pát 26. kvě 2017 17:12:38
Re: ???

Příspěvek od patrajsek » čtv 13. črc 2017 16:08:26

Delší dodací lhůta by možná některým ani nevadila a o něco vyšší cena možná taky ne.Jsou e-shopy kde se odvíjí cena podle množství objednaného zboží.Takhle funguje jeden člověk co se ozve kdy bude objednávat,vybereš a pošleš peníze.Dokonce ti to doveze i domů když je to v okolí a je toho víc :) .Když spočtu že na ltx zaplatím za 10 barevných plen okolo 2000 a ty samé mi pošle za 800,tak to čekání ten měsíc mi nevadí :) .Je to strašně o důvěře poslat cizímu člověku peníze,ale zatím nezklamal.

Gapa007
Příspěvky: 3
Registrován: ned 01. říj 2017 14:06:18
Re: ???

Příspěvek od Gapa007 » ned 01. říj 2017 14:30:34

To není o zájmu a důvěře. To je typicky české. Spousta lidi vidí vysokou cenu. Ale ani jeden neřeší že si s tím někdo musí dát práci. Raulik kvůli jednomu šulinovy a jeho pravidlům toto zatrhl. Nekoukal na ohlasy a hodnocení. Jeho web jeho pravidla. Takže žádne hromadné objednávky. Kdyby do toho ne stoural, mohla se vytvořit klientela. Pak by nebylo těžké objednat toho více a cenu srazit více dolů. Teď to funguje tak nějak na půl. Kupuji navíc jen to co využiju. Neumím si představit že mám doma zboží za několik tisíc korun a bez zájemce. Už teď mám doma kalhotky, které si lidi objednaly, ale nekoupily. A ve finále je ani nepoužiju proto že jsou male. Mít prachy ve zboží je tvrda zkusenost. Každý vidi jen to co chce. Málo kdo investuje do toho čas který mu nikdo nezaplatí. Udělejte sekci bazar a třeba se najde prodejce, kupce abdl věcí a popřípadě přiláká nové uživatele.

HAWGH

Abdl pleny
Příspěvky: 53
Registrován: úte 05. úno 2019 15:22:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: ???

Příspěvek od Abdl pleny » sob 23. úno 2019 1:53:15

ja mam neco doma jenze nevim co vzit "teoreticky do zasoby je toho moc"


Odpovědět