Ahojte

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
AmDiaperBoy
Příspěvky: 1
Registrován: úte 01. říj 2019 20:57:58
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Ahojte

Příspěvek od AmDiaperBoy » úte 01. říj 2019 21:03:07

Dobrý den je mi 18 a jsem už od 12 let ABDL ale rodiče si myslí pravý opak. Chtěl bych zase nosit pleny jako v dětství ale rodiče říkají že jsem velký chlap. Prosím pomocte co mám udělat aby rodiče byly na mé straně a podporovaly mě v tom co mě baví. Děkuji předem za odpovědi

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahojte

Příspěvek od xxx » stř 02. říj 2019 17:45:00

Tak to je velice nepříjemná situace. Já jsem se do ní naštěstí nedostal, takže ti asi moc neporadím. No asi by chtělo jim vysvětlit, že to nemůžeš ovlivnit. Otázka je, jak moc jsou konzervativní a jestli to pochopí.

invix
Příspěvky: 44
Registrován: pát 17. kvě 2019 23:23:59
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahojte

Příspěvek od invix » stř 02. říj 2019 17:57:22

Ahoj,
Podle mě by ses na to měl podívat tak trochu i z jejich úhlu pohledu kdyby se jednalo o jinou zálibu ve společnosti běžně rozšířenou tak by tě podporovali. Ale tohle ten případ není takže je ne zadej o podporu ale o respektování tvoji zaliby která je mimo hranice toho co společnost považuje za "normální"

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahojte

Příspěvek od Treti oko » stř 02. říj 2019 21:45:44

Vážně nepobírám, proč někdo do intimností tohohle charakteru musí někdo zatahovat rodiče. Ale kdo chce narušit domácí pohodu a důvěru, jeho problém: Každej svýho neštěstí strojvůdcem.

Teď trochu zkušeností: Když mi bylo 16 nebo 17, tak moje máma našla moje vybavení. Výsledek byl oboustranná ztráta důvěry, kterou se nepovedlo obnovit v plným rozsahu. Nadšená z toho jistě nebyla...


Odpovědět