Deň u kamarátky

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Midwaysvk
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27. pro 2019 13:12:07
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Deň u kamarátky

Příspěvek od Midwaysvk » ned 26. led 2020 21:40:14

Ahojte tento príbeh je vymyslený len 

Raz keď som si písal s kamarátkou ktorá má rada plienky a napísala mi že by si chcela skúsiť byť jeden deň mimčo, tak som jej napísal že jej to splním.
Stretol som sa s ňou v piatok na vlakovke, museli sme ísť nakúpiť pár veci ktoré nemala (Fľašku, sunar a hlavne dudlík) keď sme boli vedľa jedného obchodu povedal som jej že tam má zásielku. Divila sa ale šla, nevedela čo tam je. Keď sme mali všetko nakúpené šli sme k nej a rozbalila si balík.
Boli tam plienky s ABDL vzorom bola za ne rada a poprosila ma či si jednu nemôže dať. Rozhodol som sa že jednu jej teda nasadím aj tak by som jej ju dal na noc. Kým sme šli spať vypili sme fľašku vína a porozprávali sme sa. Asi okolo desiatej sme šli spát.

Ráno sa budím, ty už si hore, hneď sa chceš hrať ale už od pohľadu na plienky vidím že sú dosť použité. Idem do kuchyne nachystám ti fľašku sunaru a keď je hotová beriem veci na prebalenie. Dostávaš fľašku, rozopínam tvoje bodyčko, mením tvoju počúranú plienku. Dostávaš novú a tiež z krásnym detským vzorom, dávam krém aj zásyp a zapínam bodyčko. Keď je hotovo vyhadzujem plienku ty už máš fľaštičku skoro vypitú. Ideme si sadnúť k televízii, púšťam detský kanál. Prinášam fľašku čaju keď ju máš dopitú tak prinášam druhú no tu v polovici odložíš na stôl a ja ti vraciam do úst dudlík. Idem do kuchyne a chystám si kávu pre teba krupicovú kašu. Prinášam kašu spolu s brindáčikom ktorý ti zaviažem okolo krku. Začínam ta kŕmiť no vždy skontrolujem aby to nebolo horúce, občas ti dám napiť čajíku. Keď dopapáš celý tanier, robím hneď fotku lebo kašu máš všade na tvári. Utrel ti ju do čista a odnášam veci a donášam daľšiu fľašku čaju keby si bola smädná.

Chvíľku sa hráme s plyšakmi, sem tam na napiješ čajíku. Asi okolo desiatej sa ideme obaja umyť, hlavne zúbky. Skontrolujem ti plienky no zisťujem že ešte vydržia a ideme sa obliect do mesta aby som mohol uvariť obed pre nás. Moc sa ti nechce, keďže je vonku celkom teplo tak vyberám ti druhé body a na tvoje prekvapenie tvoj overal. Keď ta obujem tak sa pozeráš ešte zrkadle, plienky niesu vidieť skoro. Do kapsy ti dávam dudlík pre istotu beriem batoh s vecami na prebalenie. Do obchodu to máš asi 10 minúť peši no keďže ideme pomaly tak ideme asi 20. Pár ľudí sa na nás pozerá divno ale neriešiš to.
V obchode som dal do košíku všetko potrebné keď sme šli okolo plyšakov tak chceš jedného veľkého, no ja ti ho nechcem kúpiť ale navrhujem menšieho ty furt chceš veľkého. Tak ti pošeptám do ucha:
Buď ti kúpim malého alebo žiadneho.
Furt sa ti malý nepáči tak ti dávam v obchode pár na zadok cez plienky no ani to necítiš a odchádzame bez plyšáka. Začínaš plakať tak vyťahujem dudlík ale ty ma prosíš že už budeš dobrá a chceš aspoň malého plyšáka. Vyberáš si jedného a ideme k pokladni. Všetko neskladám do svojho batohu. Cestou okolo prebalovacieho kútiku som sa rozhodol ti skontrolovať tvoju plienku, moc sa ti tam nechcelo ale šla si. Plienka bola síce dosť počúraná ale vedel som že dosť ešte zvládne i keď budeš chodiť viac jak mimčo no to som chcel docieliť.
Vyrazili sme na cestu domov, išli sme pomaly rozprávali sa o všetkom. Doma som ti vyzliekol overal a nechal len body. Zatiaľ kým som dal piecť mäsko a zemiaky tak si sa hrala na zemi sem tam si sa napila čajíku.
Keď bolo uvarené prichystal som jedlo na 2 taniere, dostala si pekný bryndáčik a nakŕmil som ta zároveň som zjedol svoju porciu. Nakoniec si dostala 2 fľašky čajíku potom som ta šiel uložiť do postieľky s dudlíkom v puse. Skontroloval som ti plienočku síce bola počúraná ale rozhodol som sa ešte chvíľku v nej nechať.
Nechal som ta spinkať tak hodinku, ešte v postieľke sú dostala fľašku sunaru potom fľašku čajíku. Po dopapaní som ti obliekol naspať overal, obul topánočky aby sme vyrazili von.

Hanbila si sa keďže už plienky boli vidieť, ale chytila si ma za ruku a šla si. Šli sme tak 15 minút do blízkeho parku tam som dal deku sadli sme si. Rozhodol som sa že ti vymením plienku bál som sa aby ti nepretiekla, moc sa ti to nepáčilo no vedela si že nemáš na výber keďže si mimčo.
Prichystal som všetko potrebné vyzliekol som overal, mala si pod ním body ktoré som ti rozopol nakoniec rozlepil ti plienku. Furt si sa pozerala či niekto nejde no nik nešiel tak som ti podal fľaštičku s čajíkom. Poutieral som ta dal pod teba novú plienku ale do nej som vložil ešte booster. Nakrémoval som ta, zasypal a zalepil plienku. Už si dopíjala čajík podávala si mi fľašku tak som do nej prichystal ďalší keby si bola smädná. Oprel som sa o strom a ty o mňa, vložil som ti dudlík do pusy a oddychovali sme asi hodinku. Rozhodol som sa že ta nakŕmim, vybral som bryndáčik a výživu s lyžičkou. Priviazal som ti ho na krk a začal som ta kŕmiť. Keď si všetko spapala upratal som všetko a navrhla si mi nech sa ešte poprechádzame. Nemal som s tým problém, zobral som mokrú plienku a cestou ju vyhodil do koša, chodila si trošku zoširoka ale nevadilo ti to, dokonca po celý čas v parku si si nechala aj dudlík. Chvíľku sme šli po meste neskôr sme sa vrátili do parku kde si si sadla na trávu a chcela si po mne čajík ktorý som ti podal po dopití sme vyrazili k tebe domov.
Doma som ti vyzliekol overal aby ti bolo vidieť plienku dostala si fľašku sunaru, pustili si TV a hrali sme pexeso. Po dohratí pár hier sme len tak leňošili.
Navečer som navrhol ešte prechádzku prekvapivo si súhlasila keďže plienka už bola dosť mokrá a musela si chodiť už dosť zoširoka. Šli sme zas do parku kde sme sa chvíľku prehádzali a jak si zbadala detské ihrisko batolila si sa k nemu, sadla si si ho houpačky a chvíľku som te houpal a šli sme pomaly domov.
Tam som ta vyzliekol, napustil som vodu do vane kde som ti dal penu do kúpeľa. Úplne celú som ta umyl zatiaľ čo si sa hrala s hračkami vo vani. Osušil som ta zabalil do plienky na noc spolu s bodyčkom. Dostala si pred spinkaním 2 fľašky sunaru a fľašku čajíku. Dostala si tiež dudlík a aby si zaspinkala čítal som ti rozprávku. Po chvíľke si zaspala skontroloval som ti ešte plienku ktorá bola už mokrá a šiel som po chvíľke aj ja spinkať.
Ráno som sa zobudil prvý no netrvalo dlho a aj ty si sa zobudila. Divila si sa kedy si sa počúrala keďže plienka bola dosť mokrá a objemná. Poďakovala si mi za super deň a poprosila si ma či si plienku môže nechať ešte. Iba som ju skontroloval a vedel som že ešte vydrží.
Šiel som urobiť kávu nám ty si sa rozhodla že behneš do pekárne na koláče na raňajky dala si si len overal a šla si, no skôr batolila, bolo to zaujímavý pohľad. Keď si sa vrátila naraňajkovali sme sa, tebe som to krájal na kúsky a kŕmil ta. Po raňajkách už radšej som dal dole plienku aby nepretiekla ale ďalšiu si nechcela. Pred obedom som šiel na vlak domov keďže som šiel večer do práce.

Koniec dúfam že sa príbeh páčil :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Deň u kamarátky

Příspěvek od Firzen » ned 26. led 2020 22:44:58

Je to krásné! Kdybych byl holka, co hledá tatínka, asi bych ti hned napsal :D Fakt super, úplně mi to mluví z duše.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Deň u kamarátky

Příspěvek od Treti oko » úte 28. led 2020 19:52:29

Teda za me nic moc - kde je nejakej dialog?

Midwaysvk
Příspěvky: 26
Registrován: pát 27. pro 2019 13:12:07
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Deň u kamarátky

Příspěvek od Midwaysvk » úte 28. led 2020 21:15:15

Firzen píše:
ned 26. led 2020 22:44:58
Je to krásné! Kdybych byl holka, co hledá tatínka, asi bych ti hned napsal :D Fakt super, úplně mi to mluví z duše.
Ďakujem za super komentár :)


Odpovědět