Noční Pomočovaní

Jedni (ABDL) nosí pleny pro potěšení a ti druzí ze zdravotních důvodů, ale proč se nespojit- máme přeci jednu věc společnou.
PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » čtv 31. pro 2020 11:15:41

Dobrý den ,

Je mi 15 let a začal jsem se v noci pravidelně počuravat.
Bojím se to říct rodičům aby mi nezačali nadávat nebo me tahat po doktorech . Co se týče tohoto tématu přečetl jsem o tom plno článků a diskuzi a ta vyšetření jsou mnohdy bolestivá proto to nechci zažít . Přemýšlel jsem o to že bych si pořídil plenky a počkal až to odezní.

Jaky mate na to názor?

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od xxx » pát 01. led 2021 11:35:24

Rozhodně jsou plenky dobrým řešením. Jen bude problém to utajit před rodiči. Ty kecy, když to objeví, nejsou nic příjemného. Mluvím z vlastní zkušenosti. Nejeden takový výslech jsem zažil.

PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » pát 01. led 2021 15:45:47

Myslíš že když bych si o tom promluvil s někým komu opravdu důvěřují ze by mi mohl s tím pomoct případně nějak pomoci ? Je to dobry napad ? Se s tím někomu svěřit?

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od Braňuľa » pát 01. led 2021 16:21:14

Čo tak to prebrať s doktorom? Existujú aj nejaké lieky. Prípadne ak si v poslednej dobe v strese, tak môže pomôcť aj psychológ/psychiater. Ale divím sa, že na to neprišli, mokrá posteľ sa predsa len tak ľahko nezamaskuje, nie? Plus píšeš v profile, že nosíš dudlík... nie je to fake? A že sa pýtaš zrovna v abdl komunite.
Asexuálny Aspík

PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » pát 01. led 2021 16:35:14

Co se týče toho profilu je možné že jsem to omylem zaklik ani jsem nechtěl... dále co se týče toho doktora nejsem si úplně jist je to pro mě dosti choulostive a nechci se tahat po vyšetření. A co se týče toho proc jsem psal na ABDL komunitu tak z důvodů toho že mi to přišlo že už tady někdo má nějaké zkušenosti a ze se najde někdo kdo mi bude schopen poradit ... jinak co se týče mokré postele tak ano opravdu zatím nic nezjistili . Sam jsem překvapen z toho ze nic nezjistili.... A jinak proč bych to jsem vůbec psal když by to bylo fake?

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od babytom » pát 01. led 2021 17:10:36

Ahoj, vyšetření na pomočování nijak bolestivé není. Mám to za sebou. Dostal jsem plenky na předpis. Tak třeba by ti to bylo užitečné.

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od Braňuľa » pát 01. led 2021 17:10:49

To neviem, ale niekedy tu ľudia vymýšľajú báchorky, asi ich to baví. Inak ak sa hanbíš do lekárne, tak objednaj z netu do nejakej zásielkovne alebo balíkoboxu, a pozri si na nete aká veľkosť by ti mala sedieť pre obvod pasu. A savosť na noc najlepšie čo najväčšiu. A lepiace, nie naťahovacie, tie nie sú tak dobré na noc.
Asexuálny Aspík

PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » pát 01. led 2021 17:58:35

babytom píše:
pát 01. led 2021 17:10:36
Ahoj, vyšetření na pomočování nijak bolestivé není. Mám to za sebou. Dostal jsem plenky na předpis. Tak třeba by ti to bylo užitečné.
Nevím no četl jsme plno diskuzí a příspěvku a psali i rodiče ze je to nepříjemné a dost často bolestivé

PetrSlaiz
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31. pro 2020 11:08:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od PetrSlaiz » pát 01. led 2021 17:59:13

Braňuľa píše:
pát 01. led 2021 17:10:49
To neviem, ale niekedy tu ľudia vymýšľajú báchorky, asi ich to baví. Inak ak sa hanbíš do lekárne, tak objednaj z netu do nejakej zásielkovne alebo balíkoboxu, a pozri si na nete aká veľkosť by ti mala sedieť pre obvod pasu. A savosť na noc najlepšie čo najväčšiu. A lepiace, nie naťahovacie, tie nie sú tak dobré na noc.

Přemýšlel jsem na Drynite jaky máš na to názor?

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Noční Pomočovaní

Příspěvek od Braňuľa » pát 01. led 2021 19:26:17

To je pre deti, neviem ako moc toho z teba uteká, a či by si sa do toho vošiel, aby to neboli vyhodené prachy, či radšej nie niečo pre dospelých.
Asexuálny Aspík


Odpovědět