Ahoj , začátečnice

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Pissinka
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. srp 2021 17:17:25
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Pissinka » sob 07. srp 2021 17:21:15

Ahoj. Jsem mladá holka co by chtěla začít s Pocuravanim a plenkama. Zná to tu někdo i u holek nebo jsou tu jen plenkový kluci?
Ráda bych pokecala o zkušenostech, rady, ... a tak. Diky
Naposledy upravil(a) Pissinka dne ned 08. srp 2021 8:56:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Treti oko » sob 07. srp 2021 22:21:18

Ctrl+C a Ctrl+V ? - Opravte mě, jestli jsem se seknul.

Pissinka
Příspěvky: 8
Registrován: sob 07. srp 2021 17:17:25
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Pissinka » ned 08. srp 2021 8:59:35

Treti oko - koukám, že jsem se nemýlila... Pokud je někdo jiný než ty tak hned napadas... a asi už jsi se tu navážel i do jinejch holek.Bohužel to dělá většina subiku a podobných.

Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Braňuľa » pon 09. srp 2021 15:23:26

No je fakt, že chlapov je tu asi o dosť viac. Ale myslím, že aj my by sme ti vedeli poradiť. S čím potrebuješ pomoc?
Asexuálny Aspík

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Treti oko » pon 09. srp 2021 20:23:23

Nic ve zlým, ale přesně takhle se tady kdosi uvedl před časem - prakticky totožný text. A ten někdo sem nakonec nic zajímavýho nepřinesl.

Nějak si nevzpomínám, že bych se do někoho navážel, to rád nechám jiným.

Ale i tak ti poradim: Kup si nějaký plínky a zabal se do nich. Dej si něco dobrýho k pití (nemusí to bejt nutně alkáč) a nešetři na množství. Výsledek se dostaví sám.

Nebo si s někým domluv plínkový rande, to taky jde. A může to bejt i větší zábava.

Update:

Jsem si dal práci a našel jsem to, ať si to může obecenstvo porovnat. Prostě je to až příliš podobný, například zde: viewtopic.php?f=37&t=1261

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Firzen » stř 11. srp 2021 16:36:49

Treti oko píše:
pon 09. srp 2021 20:23:23
Nic ve zlým, ale přesně takhle se tady kdosi uvedl před časem - prakticky totožný text. A ten někdo sem nakonec nic zajímavýho nepřinesl.

Nějak si nevzpomínám, že bych se do někoho navážel, to rád nechám jiným.

Ale i tak ti poradim: Kup si nějaký plínky a zabal se do nich. Dej si něco dobrýho k pití (nemusí to bejt nutně alkáč) a nešetři na množství. Výsledek se dostaví sám.

Nebo si s někým domluv plínkový rande, to taky jde. A může to bejt i větší zábava.

Update:

Jsem si dal práci a našel jsem to, ať si to může obecenstvo porovnat. Prostě je to až příliš podobný, například zde: viewtopic.php?f=37&t=1261
Vyjadřuješ se dosti hrubě a nepříliš empaticky. Myslím, že právě na to už nejeden člen narážel.. Tím neobhajuji posílání podobných zpráv z více účtů - řekl bych jen, že není třeba na to reagovat, pokud tě to obtěžuje. Může to totiž odradit nové lidi, kteří by se chtěli registrovat - zatímco opakované zprávy ani lidé s více účty je neodradí, neboť o tom neví a neovlivňuje to tedy jejich první dojem.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Nuk-boy
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28. zář 2019 15:31:47
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Nuk-boy » stř 11. srp 2021 19:43:10

Treti oko píše:
pon 09. srp 2021 20:23:23
Nic ve zlým, ale přesně takhle se tady kdosi uvedl před časem - prakticky totožný text. A ten někdo sem nakonec nic zajímavýho nepřinesl.

Nějak si nevzpomínám, že bych se do někoho navážel, to rád nechám jiným.

Ale i tak ti poradim: Kup si nějaký plínky a zabal se do nich. Dej si něco dobrýho k pití (nemusí to bejt nutně alkáč) a nešetři na množství. Výsledek se dostaví sám.

Nebo si s někým domluv plínkový rande, to taky jde. A může to bejt i větší zábava.

Update:

Jsem si dal práci a našel jsem to, ať si to může obecenstvo porovnat. Prostě je to až příliš podobný, například zde: viewtopic.php?f=37&t=1261
Nejsi ty raulikuv bratr? Jsi uplne stejnej arogant jako on. Hrozne toto forum otravujes svou pritomnosti a sprostotou.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Treti oko » stř 11. srp 2021 22:19:22

Já nerozdávám na potkání banány. Ani se nevrtám v tom, jak se druzí vyjadřují.

Asi mám příliš dobrou paměť, občas se to obrací proti mě, teda pokud to může být tento případ... Zatim mě nikdo nepřesvědčil o opaku. Jen jsem se držel faktů, je to snad trestný ?

Jestli jsem někomu nechtěně šlápnul na kuří oko, tak jsem si toho nevšiml, to se někdy stává.

A až budu chtít bejt doopravdy sprostej, tak to bude vypadat jinak. Tím uzavírám debatu o ničem.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Firzen » čtv 12. srp 2021 14:37:21

Treti oko píše:
stř 11. srp 2021 22:19:22
Já nerozdávám na potkání banány. Ani se nevrtám v tom, jak se druzí vyjadřují.

Asi mám příliš dobrou paměť, občas se to obrací proti mě, teda pokud to může být tento případ... Zatim mě nikdo nepřesvědčil o opaku. Jen jsem se držel faktů, je to snad trestný ?

Jestli jsem někomu nechtěně šlápnul na kuří oko, tak jsem si toho nevšiml, to se někdy stává.

A až budu chtít bejt doopravdy sprostej, tak to bude vypadat jinak. Tím uzavírám debatu o ničem.
Mám pocit, že na fóru o ABDL bychom se prostě neměli vyjadřovat hrubě. ABDL je spojené s dětskostí, a proto si myslím, že jakési drsňáství sem moc nepatří.. Dost lidí ABDL pomáhá s duševními problémy a svoji naději vkládají právě do tohoto fóra. Myslím, že si zaslouží vstřícný přístup, ať už mají účtů kolik chtějí - pokud tím někomu neubližují a vyjadřují se slušně.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj , začátečnice

Příspěvek od Treti oko » čtv 12. srp 2021 23:13:46

Buďte tak hodný a přestaňte mě řešit. Děkuju...


Odpovědět