Mám fórum zjednodušit?

Prostě vše důležité co se děje na tomhle fóru
Odpovědět

Jste pro zjednodušení struktury fóra?

Ano
1
25%
Ne
3
75%

Celkem hlasů: 4

kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano

Mám fórum zjednodušit?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 30. pro 2018 12:24:15

Myšleno ve smyslu ubrat počet kategorií, protože nováček může tápat kam vlastně svoje téma správně založit ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

TBoy
Nosíte dudlík?: Ne

Re: Mám fórum zjednodušit?

Příspěvek od TBoy » ned 30. pro 2018 12:49:30

Myslím že fajn nemal som s tým problém je ich akurát
Som 22 ročný mladý chalan 8-) Nosím plienky a rád sa s nimi zabávam

Mskvor

Příspěvek od Mskvor » stř 02. led 2019 18:02:10

Ahoj,

Zjednodušit snad netřeba, ta struktura je jasná. Jediné, co bych uvítal, ale nevím, zda to jde na téhle verzi phpBB, je možnost kliknout na odkaz “10 posledních příspěvků” či něco podobného.

MS

kluk-v-plenkach
Administrátor fóra

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 03. led 2019 14:12:12

Mskvor píše:
stř 02. led 2019 18:02:10
Ahoj,

Zjednodušit snad netřeba, ta struktura je jasná. Jediné, co bych uvítal, ale nevím, zda to jde na téhle verzi phpBB, je možnost kliknout na odkaz “10 posledních příspěvků” či něco podobného.

MS
10 posledních příspěvků? Nahoře pod logem je "Rychlé odkazy" a tam jsou různé možnosti ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Mskvor

Příspěvek od Mskvor » čtv 03. led 2019 14:55:39

Aha, dík.

MS

Kamaratabdl

Příspěvek od Kamaratabdl » čtv 14. úno 2019 9:34:35

Ahojte.
Berte to prosím, len ako návrh nič viac.
Viem, že naše krajiny Česko a Slovensko sú malé s malým počtom obyvateľov. O to menej je ľudí, ktorým sa páči ABDL, ale na druhej strane si nemyslím, že je to úplne zanedbateľné číslo. Len ľudia so záujmom ABDL to držia v tajnosti, lebo vedia, že by boli nepochopený spoločnosťou. Skrývajú, že ABDL im robí radosť, pred verejnosťou. Väčšina, keď nie všetci čo sme tu, sa snažíme byť so svojimi plienkami v tajnosti. No, veľa vecí na tejto stránke je otvorených pre verejnosť. Nedáva ten pocit bezpečia, ktorý nový člen podvedome chce. Má sa zaregistrovať a pridať rôzne veci, ktoré si môže pozrieť široká verejnosť len tak, kliknutím na odkaz vo vyhľadávači? keď vlastne svoje radosti s ABDL skrýva pred verejnosťou? Túži nájisť ľudí so spoločným záujmom, podeliť sa, rozprávať o svojej intímnosti, ale nie pred celým googlom. Z jednej strany skrýva členov, no z druhej si ako hosť môžeš pozrieť kto čo pridal.Tuším, že stránka sa snaží otvorenosťou prilákať viac členov, ale tým ich vlastne odrádza. Kto má vzťah k ABDL tento klub nájde, iných ľudí nemusí zaujímať a nemusí im stránka ukazovať svoj obsah. Úplne by stačilo, keby na začiatku bola titulná stránka, čo tam človek môže nájisť, aké témy, bazár, zoznamku, ?FAQ a pod. No, musí sa zaregistrovať. Upozorniť, že obsah tém, diskusia,obsah fotiek môže byť 18+a môže poburovať, nejaký pekný titulný obrázok a hotovo. abdlklub.cz je jediná stránka v ktorá môže nájsť roztrúsených ABDL ľudí v oboch krajinách a dať im úkryt. Ukázať, že nie sú až tak sami, nájsť im priateľov, podeliť sa o sexuálne zážitky, poprípade pomôcť. Páči sa mi jej jednoduchá štruktúra, prehľadnosť. No, taký priečinok s galériou, hneď pod žavtlárnou by nebolo od veci. Aspoň by sa pozrel aj na ľudí v komunite, aké majú nové vecičky či plienky a pod. Viem, že sa dajú fotky pridať a pozrieť v daných témach, no osobne by som asi nepridal fotku, keď ju môže vidieť úplne ktokoľvek. Veľa žien, sa moc nezdôveruje rado so svojou imntímosťou pred verejnosťou, menej pred mužmi, viac pred kamarátkami, ale ani dobrej kamarátke nepovie všetko, ak si myslí, že je to veľké tabu a mohlo by sa to otočiť proti nej. Skoro, každá žena je tajnostkárka (nie všetky :-), čo sa imntímností týka. No, veľmi rady sa ženy fotia a ukazujú, rady sa páčia, chcú byť obdivované a chválené. Je pre nich prijateľnejšie pridať fotku ako sa vyjadriť do témy. Ani do danej témy fotku nevloží hocikto. (A nie, každá fotka sa dá k téme zaradiť) Verejnosť by mohla spoznať znamienko na tele, izbu, či blízky posteľ, ak to pred ním taja. A tu je znova to jadro veci, prečo mám ukázať niečo úplne všetkým, keď to tajím pred blízkym. Chcem sa ukázať a niečo pridať iba ľuďom s ktorými mám spoločnú záľubu. Nemusí sa toľko báť, že príde k prezradeniu, lebo je v komunite, ktorej sa páči to isté. Keby som žil v Angliskom Brightone, bolo by mi to jedno. Tam si kľudne môže ísť žena v tielku a plienke vyniesť smeti, veľký chlpatý chlap dať silonky a minisukňu a všetkým to je jedno. Tu to také prijateľné nieje a všetko je obrovské Halóóó, čo je odchýlené od normálu.
Prosím, je to iba názor. Len o tom porozmýšľajte. Možno je zbytočný a hlúpy.
Všetko pekné s ABDL.
...som 30ročný chalan, zo Slovenska... nosenie plienok a cucanie dudlíka ja pre mňa veľmi príjemné...mám rád cikanie, klistír, výprask po riti a tiež hranie sa s análny otvorom...

Odpovědět