Klystír

Hrátky s močí, cévkování, klystýr, počůrávání, nebo pokakávání do kalhotek, oblečení, na veřejnosti, nebo na někoho.
Odpovědět
Kamaratabdl
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano

Klystír

Příspěvek od Kamaratabdl » čtv 14. úno 2019 11:45:08

Ahojte.
Celkom by ma zaujímalo, aký klystír používate najčastejšie a čúrali ste niekedy vodu zo zadku do plienky?
Ja si môj zadok umývam v sprche. Od krútim sprchovú hlavičku a hadicu si priložím ku konečníkom, stredným prúdom mierne teplejšej vody. Vyčúram vodu s obsahom čo zostal po kakaní a zopakujem. Potom si trocha preprstujem otvor, či nehce ísť ešte nejaká vodička, zopakujem tak tri krát a hotovo. Ak potrebujem dôkladnejšie čistenie, objednal som si hladiču na intímnu sprchu. Nakrúti sa na hadicu v sprche, je tenšia dĺžky 50cm, ale úplne celú som ju tuším ešte nezasunul dnu. Len je potreba nastaviť vodu aby čo najpomalšie tiekla a horšie sa mi potom nastavuje príjemná teplota. Treba viac času, než vnikne dnu po celej dĺžke a väčší prúd by len urýchlil vyprázdnenie vody, ani by hadička nebola hlbšie. Je mi to naozaj príjemné.
Strednou striekačkou som to skúšal, nebolo to až tak ono, zle sa mi s tým samému narába a na veľkú už treba určite partnera čo by mi to urobil. Určite by to bolo super len tak si ležať a užívať si to. Chcel by som si objednať sadu na klystír, s hadičkou, nádobkou na vodu, ktorú zavesíte a regulátorom toku vody. No, mám taký dojem, že aj to by bolo lepšie a pohodlnejšie s niekym.
Bdsm 01.png
Bdsm 01.png (233.33 KiB) Zobrazeno 9 x
Bdsm 2.png
Bdsm 2.png (223.34 KiB) Zobrazeno 9 x
Bdsm 4.png
Bdsm 4.png (209.96 KiB) Zobrazeno 9 x
...som 30ročný chalan, zo Slovenska... nosenie plienok a cucanie dudlíka ja pre mňa veľmi príjemné...mám rád cikanie, klistír, výprask po riti a tiež hranie sa s análny otvorom...

Odpovědět