Hledám daddyho

Seznamka všech plenkařů a plenkařek.
Treti oko

Re: Hledám daddyho

Příspěvek od Treti oko » sob 25. kvě 2019 15:35:39

Maličká Misicka píše:
pon 20. kvě 2019 8:32:48
Zlobiva možná ale ví co chce...a momentálně sem kvůli Panu xxx asi přestane chodit aby jej nepohorsovalo me pokrytectví tedy...
Že se na to nevys... Nebudu nikomu šahat do svědomí. Čas od času se najde někdo, kdo musí slovíčkařit, prudit, prosazovat jako svatou a jedinou pravdu tu svojí... Všude, nejen v tomhle našem klubu.

Taky bych rád už konečně našel nějakou ženskou, co by byla schopná dát se dokopy s takovým bláznem, jako jsem já, ale už docela dávno tomu jsem do toho hodil vidle. Aktuálně jsem sám a občas dám pusu nějaký žábě, třeba z ní bude princezna... Jenže to nějak nefunguje, jen nevím proč: Možná to zkouším málo, nebo na nesprávnejch mistech. A pak... Mnohem větší problém je ukázat, co to vlastně mám za kostlivce ve skříni, to pak 999/1000 mi uteče. Nedivím se tomu, jen mi to nebetyčně sere.

xxx
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne

Příspěvek od xxx » sob 25. kvě 2019 18:50:21

Pozor. Pokud to byla narážka na mě, tak já tu žádnou svatou pravdu neprosazuji.

Já jsem pouze poukázal na to, že na tomto fóru se dost z nás snaží najít někoho s pochopením pro naši úchylku, přičemž slečna tu píše, že si výslovně nepřeje mít ve vztahu někoho, kdo nosí místo spodního prádla plínky (což je nás tu většina, ne-li všichni), a zároveň chce člověka, který by její úchylku respektoval a podřídil se jí. Ano, poukázal jsem na to, že to zavání jakýmsi pokrytectvím a že má možná příliš omezující požadavky. Byl to názor a rada, ne žádné rýpání. Fórum je snad od toho, aby zde každý mohl vyjádřit svůj názor, ne?

Nijak slečnu neurážím, nikoho jí nevnucuju a přeji ji, aby svou spřízněnou duši brzo našla. Jen nevím, jestli je zrovna fórum o plenkách tím pravým místem pro hledání, ale to už nechám na ní.

Mrzí mě, že došlo k nepochopení.

Treti oko

Příspěvek od Treti oko » sob 25. kvě 2019 22:05:14

Já neukazuju na nikoho prstem, to bych to napsal adresně.

Jinak já plínky namísto boxerek nenosim, protože nemám potřebu s tím courat mezi lidi - mít na sobě zesílenou (pořádně tlustou) plínku jaksi nelze nosit diskrétně. Jednou za čas tak dva - tři dni v kuse a pak na zase na delší dobu pauza.

Frederick FtM
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne

Příspěvek od Frederick FtM » sob 15. čer 2019 15:46:08

Jasan XD :D

Tommy.i
Sexuální orientace: Bisexuální

Příspěvek od Tommy.i » ned 23. čer 2019 20:26:54

Ahoj Mišičko, jsem tu teprve krátce tak mi nejdou posílat zprávy, tak píšu sem. Ale v ABDL a i BDSM už nějaké zkušenosti pár let získávám 😉 Budu rád, pokud se ozveš, určitě se nám podaří najít společnou notu 🙂
PS: Plenky nenosím a potrestat za neposlušnost umím 😉

Maličká Misicka
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte dudlík?: Ano

Příspěvek od Maličká Misicka » sob 13. črc 2019 13:52:06

Ano pravda co říká invix

Odpovědět